Co zrobić żeby się nie narobić przy własnych zaślubinach? Zatrudnić konsultanta ślubnego!

Co zrobić żeby się nie narobić przy własnych zaślubinach? Zatrudnić konsultanta ślubnego!

Osoba będąca konsultantem ślubnym zna branżę ślubno-weselną i potrafi zaplanować oraz zorganizować skomplikowaną uroczystość, korzystając przy tym z usług podwykonawców.

Korzystając z usług konsultanta ślubnego para młoda może wskazać tylko kilka elementów do zorganizowania (organizacja częściowa) lub wszystkie elementy, na jakie składa się zorganizowanie ślubu (organizacja pełna). Młodzi mają też prawo oczekiwać, by konsultant był obecny w dniu ślubu i wesela (koordynacja dnia ślubu i wesela), by czuwać nad wszystkimi elementami, na jakie składa się organizacja wesela.

Zatrudnienie konsultanta to doskonały pomysł dla par, które w szczególności cenią swój czas. To również świetny wybór dla osób, które poszukują, nietuzinkowych pomysłów na wesele i pewności, że uroczystość będzie zorganizowana profesjonalnie i rzetelnie.

Jednak jak wybrać tego jedynego? :)

Odpowiedź jest prosta i wszystkim znana! Rozpuście wici wśród rodziny, znajomych i przyjaciół – istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś z nich korzystał już z takiego rozwiązania i jest w stanie wam polecić dobrego fachowca w tej dziedzinie. Przecież najlepszą rekomendacją jest reklama z ust do ust!

Jednakże wciąż jest to dość nowa usługa i nie ma u nas jeszcze zwyczaju powszechnego korzystania z niej. Może być więc problem z osobistą rekomendacją znajomych. Co wtedy?
Internet! Na www.GdzieWesele.pl znajdziesz wielu wspaniałych konsultantów ślubnych.

Warto samemu sprawdzić konsultanta podczas osobistego spotkania. Najczęściej pierwsze spotkanie, które ma charakter informacyjny i zapoznawczy, do tego jest niezobowiązujące. Trwa ono zwykle około godziny, w trakcie której możecie wyczerpująco dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak działa dana firma, co oferuje oraz jaki może być orientacyjny koszt usługi. Wynikiem takiego spotkania najczęściej jest oferta. Otrzymujecie opracowany na podstawie wywiadu z Wami kosztorys Waszego wymarzonego wesela oraz informację o kosztach usługi.

Wybierając konsultanta pamiętajcie też, że powinniście dobrze czuć się w jego towarzystwie - spędzicie razem sporo czasu podczas kontaktów mailowych, telefonicznych i osobistych. Dlatego podczas zapoznawczego spotkania zwróćcie uwagę na cechy osobowościowe konsultanta, który będzie się Wami opiekował. Każda tego typu firma jest na swój sposób indywidualna, każdy ma wypracowany nieco inny sposób postępowania i każdy z nich trafi do nieco innego klienta.

Udanych konsultacji życzy www.GdzieWesele.pl   !


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]