Czy muzyka na uroczystości weselnej może być wysublimowana i z klasą?

Czy muzyka na uroczystości weselnej może być wysublimowana i z klasą?

Zagraniczne podróże, internet, telewizja i wymiany międzynarodowe sprawiają, iż nasze gusta stają się coraz bardziej różnorodne i wysublimowane. Także w kwestii oczekiwań nowożeńców dotyczących ich wizji tego, jak wyglądać ma ich wymarzona uroczystość weselna.
Nasze gusty rozwijają się, perspektywy poszerzają i coraz częściej zamiast tego co utarte i schematyczne mamy ochotę na to co nowe i niebanalne.
O ile jednak wyzwanie znalezienia sukni w klasą, oryginalnego wystroju sali czy weselnego menu które zachwyci najbardziej wytrawnych smakoszy jest łatwe w realizacji, o tyle pomysł na gustowną oprawę muzyczną nie jest już tak oczywisty. Być może dlatego, że rozwiązanie jest... niezwykłe. To seksowny, rytmiczny swing, romantyczny i emocjonalny soul oraz pobudzający drzemiącą w nas kreatywność jazz. Zaskakujące, prawda?

 

 

Jazzowa uroczystość ślubna to coraz częściej wybór zamożnych, wymagających nowożeńców klasy średniej i wyższej. Młodzi coraz częściej opierają się naciskom rodziny, aby wybrać przaśny zespół o niskich walorach artystycznych. Realizują swoje własne pragnienia o uroczystości weselnej o niezwykłej atmosferze i aurze.

 

Zespół + DJ – rozwiązanie, które zaspokoi różne oczekiwania gości

Każda uroczystość jest inna, jednak ich dynamika jest bardzo często podobna. Impreza rozpoczyna się głównym posiłkiem, podczas którego idealnym tłem muzycznym będzie subtelnie sącząca się w tle wysmakowana jak wykwintne menu muzyka jazzowa, soul czy swing. Atmosferę taką zapewni Gentle Jazz Trio (wokalistka, gitara i saksofon). https://www.facebook.com/ZespolJazzowyGentleJazzTrio/

 

Z każdą godziną uroczystości integracja gości postępuje, nadchodzi więc czas na bardziej dynamiczną zabawę i taniec. Wtedy oprawę muzyczną zaczyna tworzyć DJ DANY, który do końca wieczoru zapewni gościom muzykę typowo taneczną.

Film youtube[https://www.youtube.com/watch?v=V3N9zwwDSTE]

Z naszych doświadczeń wynika, że dwojaki rodzaj oprawy muzycznej (taneczne hity jazz i soul na początku i dynamiczna muzyka taneczna w drugiej części imprezy) idealnie komponuje się z naturalną atmosferą wielu imprez, zarówno rodzinnych jak i firmowych.

Wyjątkowy ślub i akustyczny jazz

 

Na ślubach polsko-irlandzkich zagra wirtuoz dud szkockich. Atrakcją na ślubie cywilnym na świeżym powietrzu będzie występ trio jazzowego Cadillac '58 ze stylową swingową muzyką z lat '30-'40–tych.

 

Warto rozważyć atuty takiego zespołu: naturalne brzmienie akustycznych instrumentów oraz ich wizualną atrakcyjność (saksofon, kontrabas, gitara jazzowa). http://www.cadillac58.info/


Maciej Flaczyński – event manager/muzyk – JAZZ EVENT - wyjątkowa oprawa muzyczna na wesele i ślub – http://www.ekskluzywnewesele.jazzevent.pl/#gentlejazztrio


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]