Czym do ślubu czyli jak wjechać w nową drogę życia?

Czym do ślubu czyli jak wjechać w nową drogę życia?

Przed tym pytanie zwykle staja Pary Młode, którzy efektownie chcą wjechać w nową drogę życia. Stereotypowo zwykle powinien zajmować się tym mężczyzna, ale i kobieta może, a nawet powinna dorzucić swoje przysłowiowe „trzy grosze”.
Każdy z nas oczywiście oczekuje od samochodu czegoś innego. Wśród oferowanych na rynku aut, wybór jest tak duży, że na pewno każda para znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim  na samym początku należy zastanowić, nad poszczególnym parametrami swojego wyboru, które możemy podzielić na:

 

*Wygląd zewnętrzny
*Rodzaj samochodu – sportowy czy limuzyna
*Ilość miejsca w środku
*Kolor
*Możliwość dekoracji
*Marka samochodu

O wiele taniej wyjdzie nas poproszenie o dowiezienie do ślubu przez kogoś znajomego lub też nawet poleconego przez osobę znajomą. Wtedy  możemy wynegocjować  korzystne warunki cenowe!

 

Auto do ślubu powinno być też odpowiednio przystrojone. Nie jest już jednak w dobrym tonie przyczepianie do niego zawieszonych na sznurku puszek czy miliona baloników. Generalnie, obowiązuje zasada, że im bardziej symboliczny i minimalistyczny wystrój zewnętrzny auta,  tym  z pewnością lepiej dla efektu wizualnego. Chyba nie chcecie bowiem Droga Paro Młoda, przyćmiewać fikuśnymi ozdobami auta swojego nieskazitelnego uroku nowożeńców. Cudownie dobrane ozdoby ślubne, nawet za kilkadziesiąt lat, podczas oglądania ślubnych fotografii, będą zachwycać swoim wyglądem.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]