Najlepszy prezent ślubny – mądra pomoc dla konkretnego dziecka z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

Najlepszy prezent ślubny – mądra pomoc dla konkretnego dziecka z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

Ślub, święto miłości, to wspaniała okazja by podzielić się swoją radością. Ten dzień oznacza również dla wielu osób nadzieję na szczęśliwą przyszłość, dla siebie i bliskich. Dlatego pary młode decydują się wesprzeć cel charytatywny na ślubie – aby zmienić świat na lepsze. Wybierając cel warty wsparcia, warto wybrać taki, który jest inwestycją w dobrą przyszłość dziecka – małego studenta AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest przeznaczona dla dzieci, które nie dostrzegają swojej wartości i nie wierzą, że mogą stać się kimś. Często doświadczają porażek w swoim życiu – w szkole i między rówieśnikami. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI inspiruje do wzrastania, czyli – wyjścia z cienia, uwolnienia się od schematów, zauważenia swoich możliwości. Z każdym małym podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI pracuje wolontariusz – indywidualny  tutor, który jest profesjonalnie przeszkolony i przygotowany do wspierania edukacyjnie i duchowo dziecka.

 

Dlatego warto by narzeczeni powiedzieli zapraszanym przez nich gościom na ślub: „Kochani , będziemy mieli dziecko”.  Zamiast wydawać pieniądze na kwiaty i czekoladki, które szybko znikną, goście mogą przeznaczyć dowolną kwotę dla dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Każda suma zebrana podczas ślubu to szansa dla kolejnego dziecka na lepszą przyszłość.

 

Każda para młoda otrzymuje od organizatora projektu specjalnie zaprojektowane wizytówki, które możecie dołączyć do zaproszeń dla gości oraz kolorową "puszkę", do której goście będą mogli wrzucić pieniądze. Po ślubie, kiedy para młoda przekazuje zebrane środki na AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI, otrzymuje systematycznie informację o dziecku, które dzięki ich zaangażowaniu ma szansę odnieść sukces w życiu.

 

Zgłoś się: naszedziecko@wiosna.org.pl
www.bedziemymielidziecko.pl


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]