ONA&ON - podsumowanie

ONA&ON - podsumowanie

W weekend  14-15 listopada poczuliśmy przedsmak karnawału i weselnej atmosfery.
W Targach ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał udział wzięło blisko 100 Wystawców i blisko 4 tysiące zwiedzających.

ONA&ON na Targach

Wszyscy, którzy odwiedzili Targi mogli sprawdzić i porównać oferty różnych Wystawców. W jednym miejscu pojawiły się m.in. salony z sukniami i garniturami, firmy jubilerskie, cukiernie, zespoły muzyczne,  salony kosmetyczne, fotograficzne, auta do ślubu, firmy oferujące usługi hotelarsko-gastronomiczne. Na zwiedzających czekały specjalne oferty dostępne tylko na targach oraz liczne konkursy.

 

ONA&ON na scenie

Podczas Targów na scenie ONA&ONodbyły się pokazy, spotkania i warsztaty. Na wybiegu zaprezentowane zostały najnowsze modele sukni ślubnychMaxima i Feyaoraz stylizacje męskiePawo. W ramach spotkania z Kobiecym Lublinem, stylistka udzieliła praktycznych wskazówek, jak dobierać idealne dla siebie kreacje.Tancerze ze Szkoły Tańca Zamekwystąpili w klasycznym walcu wiedeńskim oraz energetycznym rock’n’rollu. Na scenie zagrał także kwartet smyczkowy Ladies.

 

Nowością tegorocznej edycji ONA&ON były warsztaty z konsultantką ślubną (Wellding). Wśród omawianych tematów znalazły się takie zagadnienia, jak np. wybór miejsca wesela, zasady usadzenia gości, czy ustalanie menu.

 

ONA&ON na Gali Finałowej Metamorfozy

Drugiego dnia Targów odbyła się Gala Finałowa Plebiscytu Metamorfozy. Laureaci wcześniej przeprowadzonego plebiscytu: Para Ślubna,  Para Karnawałowai Para Studniówkowa, zaprezentowalisię w swoich nowych kreacjach. Nastąpiło także uroczyste wręczenie nagród przez Partnerów, firmy: Maxima Suknie Ślubne, Giacomo Conti, Jubiler Niewęgłowski, Salon Beyonce.pl, Face the Dream Agnieszka Kliczka, Welldding – konsultantka ślubna.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli razem z nami Targi ONA&ON. Wystawcom, Zwiedzającym, Konferansjerowi, Komisji Konkursowej, obsłudze, modelkom i modelom, Patronom i Partnerom, Laureatom Metamorfoz. Zapraszamy do śledzenia strony www.onaon.targi.lublin.pl oraz www.facebook.com/targionaion i do zobaczenia na przyszłorocznej edycji Targów ONA&ON.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]