Pompony - dekoracyjny hit tego sezonu!

Pompony - dekoracyjny hit tego sezonu!

W dzisiejszych czasach ślub/wesele musi być wyjątkowe i niepowtarzalne, trudno znaleźć takie, które nie wyróżniałoby się charakterystycznym stylem lub chociażby drobnym akcentem nawiązującym do osobowości Pary Młodej. Dekoracje ślubne są jego bardzo ważnym elementem, to one kreują otoczenie, pozwalając zamienić surowe wnętrza w baśniowe pałace, a pałacowym wnętrzom nadać modernistycznego wdzięku. Mają zachwycać, wzbudzać zainteresowanie i zapaść w pamięci gości. Zazwyczaj te z najwyższej półki pochłaniają niemałą cześć ślubnego budżetu, jednak nawet najbardziej efektowne, mogą okazać się niedrogie, jeśli postawimy na ogólnodostępne materiały i poświęcimy ich przygotowaniu trochę własnego czasu.

Papierowe pompony to niezaprzeczalny hit, jeśli chodzi o podwieszane dekoracje weselne. Jednak zauważyłam, że wśród zagranicznych aranżacji, coraz częściej ozdobą weselnych sal stają się finezyjne żyrandole. Eleganckie, kryształowe, czy też znalezione na pchlim targu i ozdobione kwiatami, wyglądają niezwykle stylowo i stanowią mocny akcent. Po podłączeniu do prądu stwarzają niezwykły klimat, pełen blasku i ciepła.

Wbrew pozorom żyrandole nie są zarezerwowane wyłącznie dla wnętrz pałacowych. Świetnie pasują do rustykalnej stodoły oraz nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza. Jednak według mnie najlepiej prezentują się pod gołym niebem, zawieszone na drzewie.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]