Popielewicz z Hyżym urządzili wesele na dachu!

Popielewicz z Hyżym urządzili wesele na dachu!

O ślubie Agnieszki Popielewicz z Grzegorzem Hyżym mówiło się już od kilku tygodni, ale ostatecznie do ceremonii doszło 18 lipca tego roku.

 

Prezenterka pasjonuje się organizacja ślubów toteż ciężko było jej wytrwać w postanowieniu o zorganizowaniu kameralnego ślubu w tajemnicy przed fotoreporterami. Podobno nalegał na to jej porzucony były mąż. Ostatecznie zdecydowała się na rozwiązanie kompromisowe. Zaplanowała ślub w Rzymie i zaprosiła na niego tylko jeden tabloid.

 

Agnieszka Popielewicz, jako panna młoda wystąpiła w białej sukni za kolana, o nowoczesnym kroju, zaprojektowanej przez Violę Piekut. Ślub był oczywiście luksusowy - odbył się na rzymskim Kapitolu.

Po ceremonii Agnieszka i Grzegorz ruszyli na krótki spacer po okolicy - relacjonuje tabloid. Był czas na gratulacje, życzenia, pamiątkowe zdjęcia. Potem pojechali do hotelu Victoria na Via Campania. W tutejszej restauracji Roofgarden na dachu z oszałamiającym widokiem na miasto zjedli uroczystą kolację. A późnym wieczorem musieli skosztować nocnego życia na Compo deFiori. Wszystko było tak jak sobie wymarzyli.

 

Dla obojga małżonków jest to drugi ślub. Oboje mają dzieci z poprzednich związków.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]