Poznaj Zespół Espresso!

Poznaj Zespół Espresso!

Ich muzyka jak mocna kawa stawia na nogi, aż chce się tańczyć!Jest tak prawdziwa, że możesz poczuć jej zapach i smak..chcesz się przekonać? Poznaj Zespół Espresso!
Zespół Espresso zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną bankietów, wesel i różnego rodzaju imprez okolicznościowych na najwyższym poziomie, pragnąc usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających gości. Na równi z muzyką, zespół oferuje dużą dawkę dobrej zabawy poprzez prowadzenie imprezy, liczne konkursy* czy też prowadzenie oczepin.

Zespół dysponuje własnym sprzętem nagłośnieniowym, wytwornicą dymu, wytwornicą baniek mydlanych oraz oświetleniem. Aby zapewnić klientom najwyższej jakości brzmienie, korzysta z doświadczenia trzech członków zespołu, którzy zajmują się realizacją dźwięku.  Zespół  Espresso  gra zazwyczaj w województwie pomorskim, ale nie wyklucza także występów poza jego granicami.

Stały skład zespołu tworzy piątka wykształconych muzycznie, utalentowanych młodych ludzi. Muzycy grają (zamiennie) na poniższych instrumentach: perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, pianino elektroniczne, akordeon, skrzypce, saksofon tenorowy, saksofon altowy, klarnet. W całość idealnie wkomponowuje się charyzmatyczny, kobiecy wokal.

Ze względu na indywidualne podejście do klienta, wszelkie ważne punkty zabawy (konkursy, oczepiny, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, itp.) zostają wcześniej uzgodnione z klientami. Bierze również pod uwagę osobiste upodobania oraz szczególne życzenia ich gości, aby w jak największym stopniu spełnić wszystkie oczekiwania!
Muzykom zależy  przede wszystkim na dobrej zabawie, dlatego też w ich repertuarze nie zabraknie zarówno klasycznych tanecznych przebojów, jak i najnowszych radiowych hitów (czasami w całkiem nowej odsłonie – własnych aranżacji). Co prawda weselni goście nie usłyszą muzyki biesiadnej, disco-polo, czy marszy w  wykonaniu zespołu, ale zabawy z Espresso nie zapomną do końca życia! No i oczywistym jest, że Espresso  gra tylko i wyłącznie na żywo. Dla nich najważniejsza jest uczciwość, dlatego udawanie - nie może mieć miejsca.


Członkowie zespołu:

  • Joanna Klawikowska
  • Jarosław Bociański
  • Adam Klawikowski
  • Kazimierz Milewski
  • Andrzej Przybylski

 

Kontakt:  725-131-605

 wwww.Espresso.gdziewesele.pl


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]