Poznajcie zespół Aveiro!

Poznajcie zespół Aveiro!

Zespół muzyczny Aveiro to połączenie trzech stylowych kipiących ogromną energią osób.    Swym  żywiołowym  występem  zarażamy  każdego,  kto  się  znajdzie w polu rażenia !!!

Skład  zespołu  to ludzie  profesjonalni  w  każdym calu i nieposkromieni w swoim szaleństwie !!!!  

Daniel - Wirtuoz akordeonu i wszelkich instrumentów klawiszowych, wokalista  klawiszowiec, konferansjer. Wodzirej i Mistrz ceremonii dbający o najwyższy poziom usług.

Marta - Profesjonalistka obdarowana wyjątkowym talentem wokalnym, niewiarygodnie charyzmatyczna i dynamiczna wokalistka jak i również świetny wodzirej :)

Wojtek
- Gitarzysta, wokalista, saksofonista producent muzyczny. Ukończył szkołę muzyczną w klasie gitary. Jest finalistą kilku ogólnopolskich konkursów min. : "solo życia", ma również na koncie nagrody indywidualne i  zespołowe zebrane na ogólnopolskich przeglądach.

Darek - ( opcja) Perkusista, wokalista - mocne uderzenie, szerokie bary potrafi nieźle przywalić w bęben. Perkusista przez duże P.........!

Główną rzeczą która nas wyróżnia spośród innych zespołów to dobór repertuaru.

Bardzo często bawimy się w różnego rodzaju miksowanie utworów np. biesiadnych wraz z obecnymi przebojami. A co zagramy w danym momencie?? tego nie wiemy nawet My,  po prostu obserwujemy kto jak się bawi..... Przeboje które prezentujemy zawsze wcześniej uzgadniamy z organizatorami, by wszystkich zaspokoić " ich" hitami. Nie ważne czy masz lat 5 czy 95 tak dobierzemy piosenki by wszystkich zatrzymać na parkiecie, by wszystkich bawić.

Jesteśmy zespołem, który w trakcie grania integruję się z państwa gośćmi, poprzez wspólny śpiew oraz dialogi........

Na każdych imprezach widzimy, że publiczność przyjmuje nas z niesamowitą życzliwością i serdecznością. Utwierdza nas to w przekonaniu o dobrze podjętym kierunku działania.

 

Więcej informacji znjdziesz na: www.Aveiro.gdziewesele.pl


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]