Robert Stockinger i Patrycja Drozd już po ślubie!

Robert Stockinger i Patrycja Drozd już po ślubie!

W kościele św. Jerzego w Sopocie Robert Stockinger (26 l.), syn serialowego doktora Lubicza ożenił się ze swoją koleżanką po fachu Patrycją Drozd.


26-latek pracuje jako dziennikarz w TVN-ie. Ukochaną Robert Stockinger poznał w pracy - Patrycja Drozd to dziennikarka TVN 24. Uroczystości ślubne odbyły się w Sopocie, a po ceremonii państwo młodzi razem z gośćmi udali się na wesele, które odbywało się tuż nad morzem.


Panna młoda założyła kreację projektu duetu Krajewscy. W śnieżnobiałej, podkreślającej szczupłą figurę sukni wyglądała przepięknie. A do tego ten welon... Dziennikarz „Dzień Dobry TVN” postawił na klasyczny, czarny garnitur ozdobiony kwiatkiem.


W tym wyjątkowym dniu zakochanych wspierała rodzina i przyjaciele. Na ślubie pary zaśpiewał ojciec dziennikarza, Tomasz Stockinger. Aktor wykonał przebój Anny Jantar „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”. Ślub odbywał się w okolicach, z których pochodzi Patrycja Drozd. Póki co para nie wybiera się w podróż poślubną - za to przed ceremonią znaleźli czas na romantyczny wyjazd do Wenecji.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]