Tajemniczy ślub Żmudy-Trzebiatowskiej

Tajemniczy ślub Żmudy-Trzebiatowskiej

Ślub i wesele Marty Żmuda-Trzebiatowskiej (31 l.) z Kamilem Kulą (26 l.) owiany był wielką tajemnicą. Aktorska para spotyka się ze sobą od niedawna, a w dodatku mało kto wiedział o ich związku. Para trzymała się z dala od fleszy fotografów i show biznesu. Około dwóch miesięcy temu zrobiło się o nich głośniej, gdy wybrali się na romantyczny urlop na grecką wyspę Kos.

 

Ceremonia ślubna odbyła się we wsi Radoszki niedaleko Brodnicy w zabytkowym drewnianym kościele. Ślub zaczął się o 17:15 i trwał niecałe pół godziny. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. aktorzy Paweł Małaszyński, Andrzej Nejman oraz Katarzyna Glinka.

 

Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej i Kamilowi Kuli zależało na tajemniczym ślubie, ale nie udało się jednak uniknąć obecności paparazzich. Widać było jednak wyraźnie, że spodziewali się towarzystwa mediów. Para młoda wynajęła kilkunastu ochroniarzy, których zadaniem było m.in. zasłanianie białymi parasolkami aktorki i jej zjawiskowej, powłóczystej sukni z odkrytymi ramionami przed fotoreporteami.

 

Jak donosi "Super Express", aktorce zależało na szybkim ślubie, bo już marzy o dziecku.

 

Gratulujemy!


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]