Trudny wybór auta do ślubu

Trudny wybór auta do ślubu

Wybór auta do ślubu wcale nie jest prostą sprawą. Z pewnością kiedyś było prościej, bo oprócz Poloneza Caro i Fiata 125p z ubraną w suknię ślubną lalką na masce, nie było za dużego wyboru.

Ale czasy się zmieniły i teraz to dopiero mamy twardy orzech do zgryzienia, bo przecież nasz ślub musi być wyjątkowy, nietuzinkowy, więc o banalnym pojeździe nie ma mowy.

Obecnie króluje przede wszystkim moda na retro. Samochód "z duszą", z lat przedwojennych wzbudza nie lada sensację. Kultowy Nestor, Cadillac, Rolls Royce to najczęściej wybierane modele. Taki klasyczny pojazd doda całej uroczystości odrobinę szlachetności i niezapomniane wrażenia.

W ostatnim sezonie królują auta rodem prosto z PRL-u. Syrena, Warszawa, czy też Wołga nie są już szczytem bezguścia. Te jeżdżące zabytki znów zachwycają i cieszą. Z pewnością taki okaz przykuje oko młodych ludzi, znających tamte czasy tylko z rodzinnych fotografii, opowiadań, bądź filmów. Jeżeli chcecie, aby wasz ślub pozostał na długo w pamięci gości, wybierzcie stylową Syrenkę. Nawet najbardziej drogie i luksusowe auto nie wywoła takiej sensacji i entuzjazmu.

Choć dla większości to dość kiczowaty pojazd, kojarzący się z zaściankowym szpanem, to jednak nadal pojawiają się zwolennicy luksusu i amerykańskie limuzyny są chętnie wybierane. No ale chyba nie ma w tym nic złego, gdy ktoś chce poczuć się jak prawdziwa amerykańska gwiazda, prawda?

Jak można zauważyć, wybór pojazdów jest ogromny. Na rynku funkcjonuje wiele wypożyczalni samochodów, które mają w swojej ofercie prawdziwe perełki. Tak więc spełniajcie swoje marzenia, przecież to wasz wyjątkowy dzień.

 

Wiele wspaniałych aut ślubnych znajdziecie na stronie: www.oprawa.gdziewesele.pl/Auto-do-slubu/


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]