Uwaga Konkurs! Wygraj fotobudkę na (nie)swoje przyjęcie!

Uwaga Konkurs! Wygraj fotobudkę na (nie)swoje przyjęcie!

 Wygraj 3-godzinny pakiet fotobudki www.MiMoFoto.pl na (nie)swoje przyjęcie! Już niedługo wiosenno-letni sezon imprez. Organizujesz event rodzinny lub biznesowy? Wesele? A może po prostu domówkę? A może jesteś gdzieś zaproszony i chciałbyś sprawić gospodarzom niesamowitą frajdę i pamiątkę szalonej imprezy na lata? Wiesz, komu może przydać się nasza Fotobudka?

4 proste kroki do wygranej:

  • Polub nasz Fanpage MiMoFoto.pl
  • Polub zdjęcie konkursowe
  • Napisz w komentarzu pod zdjęciem, na jaką imprezę, do kogo i dlaczego chciałbyś zaprosić Fotobudkę MiMoFoto.pl?
  • Uzyskaj rozgłos



Konkurs trwa do 10 kwietnia 2016 do godziny 23:59. Zwycięzcę wyłonimy 11 kwietnia 2016 o godz. 12:00. Pamiętaj, że im większa kreatywność i popularność Twojej odpowiedzi oraz im większe Twoje zaangażowanie na naszym Fanpage'u, tym większe szanse na zwycięstwo w naszym Konkursie!

Biorąc udział w Konkursie, akceptujesz nasz regulamin, który dostępny jest na stronie internetowej http://www.mimofoto.pl/#!regulamin-konkursu/vbxbo

Nagrodą w konkursie jest bezpłatny, 3-godzinny wynajem naszej fotobudki (w ofertę wliczamy opiekę animatora, kosz pełen gadżetów do zdjęć, personalizację zdjęć) na terenie Warszawy i okolic (+30 km) w terminie uzgodnionym z nami - pamiętaj, że nie wszystkie terminy mamy dostępne, jednakże Nagrodę możesz odebrać w całym 2016 roku!

Link do wydarzenia - kliknij tutaj


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]