Weselne atrakcje. Jak sprawić, aby goście na długo zapamiętali Wasze święto?

Weselne atrakcje. Jak sprawić, aby goście na długo zapamiętali Wasze święto?

Wesele i ślub to najważniejsze wydarzenia w życiu Pary Młodej. Muszą być perfekcyjne w każdym calu. Aktualnie standardem są eleganckie dania, ciekawe wnętrze, muzyka i atmosfera. Nowożeńcy prześcigają się w nowych pomysłach na uatrakcyjnienie swojego wyjątkowego dnia. Często są wymagający, ale nie powinniśmy się temu dziwić. Taki dzień ma się przecież raz w życiu!

O co, oprócz jedzenia i wnętrza powinniśmy zadbać, aby goście wspominali nasze wesele przez długi czas? Przedstawiamy kilka propozycji, które można wykorzystać na swoim weselu!

Fotobudka – to prawdziwy hit ostatnich lat. Zazwyczaj wyposażona w drukarkę, dzięki której możemy od razu mieć zdjęcie na papierze. Każdy automat ma w swoim wyposażeniu zestaw śmiesznych przedmiotów, które możemy wykorzystać do pozowania, jak np. wąsy, okulary, kapelusze. Wycięte z drewna lub innego tworzywa i umocowane na patyku. Świetne rozwiązanie na dobrą zabawę! Pamiętajmy jednak, że fotobudka nie jest substytutem fotografa, który wykona zdjęcia profesjonalnie i podda je odpowiedniej obróbce graficznej. Fotobudkę należy traktować jako urozmaicenie zabawy i dodatkową atrakcję dla gości.

Prezenty dla gości – chcąc podziękować gościom za obecność na naszym weselu, możemy zorganizować upominki, które wywołają uśmiech na niejednej twarzy! Jako mały prezent można przygotować porcelanowe słoniki, ciasteczka z wróżbą czy czekoladki. W Browarze Lubicz idziemy jeszcze dalej. Dla gości możemy przygotować małe kufelki z elegancko zapakowanym słodem oraz magnesem z wizerunkiem Państwa Młodych - mówi Kamil Słowik, Event Manager Browaru  

Indywidualny charakter uroczystości – przypomnijcie sobie wszystkie wesela, na których byliście: dobra muzyka, jedzenie, ale co jeszcze? Brakowało czegoś, co byłoby charakterystyczne. Jesteście fanami konkretnego stylu muzycznego? Wasze wesele powinno oddawać Wasze zainteresowania i upodobania! A może impreza w stylu Boho? Wyraźcie siebie poprzez aranżacje przestrzeni, muzyki, potraw, całokształt! Konkretny styl to coś innego, niż kolejne sztampowe wesele. Modne staje się organizowanie wesel w miejscach industrialnych i historycznych. Wpływa to na podniosłość atmosfery i ogólny klimat. W Browarze Lubicz przy projektowaniu wnętrz, inspirowaliśmy się podobnymi miejscami w Europie. Klimat takich przestrzeni zawsze tworzy osobliwą atmosferę, która zapada głęboko w pamięć i jest dopełnieniem uroczystości. Dla zainteresowanych Gości można zorganizować zwiedzanie historycznego miejsca z przewodnikiem. Pary Młode często pytają nas o możliwość zwiedzenia Browaru, a my z chęcią przychylamy się do ich propozycji. Z całą pewnością jest to nieszablonowy pomysł na uatrakcyjnienie całej imprezy  – wyjaśnia Kamil Słowik.

Przemowy rodziny i przyjaciół – Państwo Młodzi powinni wybrać sobie po dwie osoby, które będą przemawiać. Chodzi tutaj głównie o wspomnienia dotyczące przeszłości pary. Ktoś może był świadkiem ich pierwszego, przypadkowego spotkania? Świetnie! Ktoś chce opowiedzieć wzruszającą historię łączącą nowożeńców? Jeszcze lepiej. Niech będzie to moment, gdzie łzy wzruszenia przeplatają się ze śmiechem! Takie sytuacje zapadają gościom w pamięć i są powodem rodzinnych wspomnień na temat uroczystości.

Fajerwerki lub lampiony
– chcecie, aby Wasz wyjątkowy wieczór został zwieńczony pokazem sztucznych ogni? To bardzo efektowne! Jednak wiele par zamiast fajerwerków wybiera lampiony, które najpierw podpala się, a następnie puszcza się w powietrze. Aby uzyskać ciekawy efekt, podarujcie każdemu gościowi po jednym i poproście, aby o konkretnej godzinie wyszli i odpalili je z Wami. Efekt będzie piorunujący. Dziesiątki lub setki lampionów unoszących się ku niebu. Niezwykle urokliwa i romantyczna chwila, którą będzie wspominał każdy z gości!

Wesele to dużo stresu, ale przede wszystkim moment zabawy i celebrowania miłości. Warto zainwestować czas i pieniądze w zaaranżowanie atrakcji, które sprawią, że goście będą opowiadać o Waszym weselu przed długi czas, a sami będziecie zachwyceni jego przebiegiem! Najważniejsze jest to, aby we wszystkie atrakcje angażować swoich gości. Niech poczują, że są częścią uroczystości! To pomoże im powiązać wydarzenie z przyjemnymi wspomnieniami. Przedstawione atrakcje są przykładowe i można je dowolnie modyfikować. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]