Zaproszenia ślubne: tradycja, klasyka, elegancja i zabawa

Zaproszenia ślubne: tradycja, klasyka, elegancja i zabawa

Powinno być schludne i estetyczne, zawierać podstawowe informacje o tym ważnym wydarzeniu, ale też oddawać charakter uroczystości i samej młodej pary. Oryginalne zaproszenia ślubne są w cenie i nic nie zapowiada, by miało się to kiedykolwiek zmienić.

Jeśli właśnie zastanawiasz się, w jaki sposób zaprosić swoich bliskich i znajomych na ślub, szukasz unikatowych i wyjątkowych zaproszeń przejrzyj poniższe propozycje.

 

 

 

Dla wielbicieli tradycji

Do tradycji wspaniale nawiązują zaproszenia utrzymane w regionalnym klimacie. Pochodzisz z gór? Wybierz zaproszenie góralskie. Twoim domem jest Śląsk? Nawiąż do śląskiej tradycji. A może bliższy jest ci folklor łowicki? I takie zaproszenie na pewno będziesz w stanie zdobyć.

Nawiązanie do folkloru rodzinnego regionu najlepiej oddaje zakorzenienie w tradycji, a w zalewie sztampowych zaproszeń jest też bardzo oryginalnym pomysłem. Dodatkowo akcenty folklorystyczne są niezwykle estetyczne.

Zaproszenia te są zwykle ręcznie robione, z zachowaniem niezwykłej dbałości o detale. Wybierz je, jeśli cenisz oryginalność i chcesz, by pasowały do tradycyjnej ceremonii.

 

 

 

Dla wielbicieli klasyki

Klasyczne zaproszenia ślubne są rozwiązaniem uniwersalnym. Można je dostosować do oprawy i charakteru każdej ślubnej ceremonii. Podkreślą charakter ślubu i będą z nim współgrać, nie zaburzając harmonii.

Łatwo dostosujesz je do wszystkich innych elementów wizualnych ślubu i wesela, a jeśli zależy ci na oryginalności i unikalności wiedz, że i one wcale nie muszą być sztampowe. Ręcznie robione zaproszenia ślubne z dodatkami w postaci zindywidualizowanych grafik lub  aplikacji (wstążki, kryształki) dodatkowo podkreślą wyjątkowość ślubnej uroczystości.

 


Nietypowe i zabawne

Jesteś pasjonatem / pasjonatką jakiejś aktywności? A może oboje pasjonujecie się tym samym? Swoje pasje możecie wykorzystać dla nadania nietypowego charakteru zaproszeniom kierowanym do ślubnych gości. Wbrew pozorom takim zaproszeniom również można nadać elegancję, ale ich największą zaletą jest fakt podkreślenia indywidualnego charakteru ceremonii.

To najlepszy wariant dla osób, które mają poczucie humoru, cenią niezależność i swobodę. Podkreślcie te cechy waszym zaproszeniem, dbając jednak o to, by nie urazić lub nie zniechęcić gości.

 

 

Źródło: Nadzwyczajki.pl


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]