Zespół czy DJ – oto jest pytanie!

Zespół czy DJ – oto jest pytanie!

Każda para młoda zadaje sobie przed ślubem to sakramentalne pytanie. Niestety, nie ma na nie konkretnej i za razem jednoznacznej odpowiedzi. W gruncie rzeczy zależy to od tego jaki typ imprezy jest organizowany.  Na szczęście mamy kilka rad dla przyszłych nowożeńców! 

 

Wybierzcie zespół gdy:

Planujecie huczne wielopokoleniowe wesele z tradycyjnymi zabawami i przyśpiewkami!  Muzyka grana na żywo to niezastąpione wrażenia pod domem Panny Młodej w kościele oraz podczas całej imprezy. Dodatkową atrakcją mogą być lubiane przez wielu weselników przyśpiewki przy stołach, które z pewnością będą świetnym dodatkiem do uroczystości. Niestety, wiele zespołów w zamian za wysoką niejednokrotnie opłatę, oferuje jedynie gotowe podkłady i wokal rodem z ery disco polo. Po pierwsze więc radzimy przesłuchać poczynania potencjalnego zespołu, a po drugie zastanowić się czy lubimy niezliczoną liczbę coverów naszych ulubionych utworów. Jeśli pod żadnym pozorem nie zniesiemy chórzystki, która śpiewa Beatlesów w postaci „Śledziu, je, je, je” – zdecydujmy się jednak na DJ’a. 

https://www.youtube.com/watch?v=T0YifXhm-Zc

 

Wybierzcie DJ’a gdy:

Planujecie wesele w nowoczesnym stylu! UWAGA – starsze ciotki, mogą nie być zbyt zadowolone! Dobry DJ to zazwyczaj przysłowiowy człowiek orkiestra. Jest sam, więc koszta jego usług są zdecydowanie niższe od sumy, którą trzeba zapłacić zespołowi. Jednakże nie zgra Wam muzyki na żywo – jego niejednokrotnie rozliczne talenty, czasami nie idą w parze z graniem i śpiewaniem. Atutem DJ’skim jest, również  szeroki repertuar - może  on zagrać właściwie każdą piosenkę, jaką sobie wymarzycie.

 

 

 

Jedno jest pewne - decyzja należy tylko i wyłącznie do Państwa Młodych!

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]