Artykuły

Papeteria znaczy papier

Papeteria znaczy papier

Jaką rolę pełni papier w zaproszeniu? Papier to niezwykle ważna składowa zaproszenia ślubnego i papeterii weselnej. Coraz częściej Narzeczeni pragną kupić zaproszenie oszczędne w ozdoby, tzw. klasyczne, proste, bo piękno to prostota. Tego typu zaproszenia zazwyczaj składają się z dwóch, trzech elementów: tekstu, papieru i ewentualnie jakiegoś graficznego ozdobnika. I ... więcej »

Oryginalne zaproszenia ślubne

Oryginalne zaproszenia ślubne

Piękna suknia, buty, dodatki, garnitur dla pana młodego. Wybór sali i menu dla gości na ten wyjątkowy wieczór. Sama lista gości... tak, jest co robić przed ślubne, szczególnie jeśli jesteśmy perfekcjonistami. Ale jest coś jeszcze, co czasem odkładamy na sam koniec – kwestia wyboru zaproszeń ślubnych i ich wypisania... Nie odkładaj na ostatnią chwilę! ... więcej »

Jakie są najczęściej popełniane błędy przed ślubem i podczas wesela?

Jakie są najczęściej popełniane błędy przed ślubem i podczas wesela?

Bardzo dużo piszemy o tym, co zrobić, żeby przygotowania do ślubu i wesela przebiegały sprawnie, aby ceremonia zaślubin i przyjęcie, przygotowane były idealnie, dopracowane w jak najdrobniejszych szczegółach. Jest jednak jedno, bardzo ważne „ale". Mianowicie należy pamiętać o tym, że jeśli chcemy, aby w dniu ślubu faktycznie wszystko poszło po naszej myśli, powi ... więcej »

Eva Longoria wyszła za mąż!

Eva Longoria wyszła za mąż!

Eva Longoria zdobyła międzynarodową popularność dzięki roli Gabrielle w kultowym już serialu Gotowe na wszystko. 41-letnia gwiazda wychodziła za mąż dwukrotnie - od 2002 do 2004 była żoną aktora Tylera Christophera, następnie zaś, od 2007 do 2010 roku, koszykarza Tony'ego Parkera. Rozstała się z nim, kiedy dowiedziała się o licznych zdradach. W ubiegłym roku Longoria zaręcz ... więcej »

Marina i Szczęsny wzięli ślub!

Marina i Szczęsny wzięli ślub!

21.05.2016 odbył się ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Uroczystość do ostatniego momentu była utrzymywana w tajemnicy. Najwidoczniej ani piłkarz ani celebrytka nie chcieli powtórzyć historii z "prywatnych" zaręczyn, po których zdjęcia trafiły do sieci. Marina była wtedy bardzo niezadowolona, że uprzedzili ją znajomi. Sama jednak pochwaliła się p ... więcej »

Do wygrania Fotobudka na Twojej Imprezie!

Do wygrania Fotobudka na Twojej Imprezie!

Na dobry początek tygodnia przygotowaliśmy dla Was konkurs!  :) Do wygrania Ale Aparat na Twojej imprezie. Zasady są proste: Polub fanpage na Ale Aparat!  facebook.com/AleAparat Udostępnij tego posta o tej treści na swojej tablicy W komentarzu pod tym postem napisz dokąd wybrałbyś/wybrałabyś się na imprezę marzeń z naszą fotobudką? Zapraszamy do zaba ... więcej »

Uwaga Konkurs! Wygraj fotobudkę na (nie)swoje przyjęcie!

Uwaga Konkurs! Wygraj fotobudkę na (nie)swoje przyjęcie!

 Wygraj 3-godzinny pakiet fotobudki www.MiMoFoto.pl na (nie)swoje przyjęcie! Już niedługo wiosenno-letni sezon imprez. Organizujesz event rodzinny lub biznesowy? Wesele? A może po prostu domówkę? A może jesteś gdzieś zaproszony i chciałbyś sprawić gospodarzom niesamowitą frajdę i pamiątkę szalonej imprezy na lata? Wiesz, komu może przydać się nasza Fotobudka? 4 pro ... więcej »

"Wesele bez Pary Młodej" - Zaszalej jak na prawdziwym weselu! Przeżyj to jeszcze raz!

"Wesele bez Pary Młodej" - Zaszalej jak na prawdziwym weselu! Przeżyj to jeszcze raz!

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na jedyną imprezę swego rodzaju! "Wesele Bez Pary Młodej" to impreza skierowana do osób, które: mają ochotę, ale nie mają okazji, aby wyszaleć się na weselu; pragną przeżyć ten wyjątkowąchwilę jeszcze raz; planują wesele i są ciekawi jak tama impreza wygląda Kontakt: Łukasz Pawnuk: ... więcej »

projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]