[Atrakcje weselne]Fotobudka Green Screen, Interaktywna podłoga FunFloor

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
132

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
 • lubelskie

Fotobudka Green Screen, Interaktywna podłoga FunFloor

Fotobudka inna niż wszystkie.

Dzięki technologii Green Screen mogą państwo spersonalizować tło każdego zdjęcia, dzięki czemu będą one niepowtarzalne i tylko wasze.

Zdjęcia drukowane są w ciągu paru sekund, przy seriach zdjęć można ustawić różne tła pod każde zdjęcie oraz zmieniać je w trakcie imprezy dzięki pomocy naszego animatora.

Układy zdjęć również można wybierać samemu. Po każdej imprezie udostępniamy również cały album zabezpieczony hasłem online.

Oczywiście w zestawie znajduje się mnóstwo zabawnych gadżetów.

Dojeżdżamy na imprezy w promieniu 100km od Lublina.

Cena 800zł za 4 godziny z animatorem, bez limitu zdjęć.

Oferujemy również pełną usługę Wedding Planner dzięki której organizacja wesela stanie się bajecznie prosta i dużo tańsza niż w przypadku samodzielnego załatwiania wielu spraw.

Zapraszamy do kontaktu.

Interaktywna Podłoga FunFloor


Dla Dzieci, na wesela i komunie

Interaktywna Podłoga FunFloor doskonale sprawdza się jako główna atrakcja w salach zabaw dla dzieci. W magiczny sposób łączy ruch z biegających dzieci z wyświetlanym obrazem. Dzieci biegają po wyświetlonym obrazie, który reaguje na ich ruchy. Zestaw animacji zawiera różnego rodzaju gry i wizualizacje interaktywne. Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości punktów w określonym czasie, omijaniu przeszkód czy łapaniu pojawiających się elementów. Gry zespołowe takie jak np. piłka nożna, cymbergaj, kręgle, bilard, odkrywanie skarbów są główną atrakcją na imprezach urodzinowych organizowanych w salach zabaw.

Psychologowie i pedagodzy uniwersyteccy oraz pracownicy poradni psychologiczno – pedagogicznych zbadali wpływ Interaktywnej Podłogi
FunFloor na rozwój dzieci. Stwierdzili oni wysoką skuteczność nauczania ten sposób. Wykazali również, że korzystanie z FunFloor:

 • Poprawia zdolności motoryczne.
 • Rozwija spostrzegawczość wzrokowo – ruchową.
 • Zwiększa orientację przestrzenną.
 • Poprawia szybkość reakcji.
 • Zwiększa aktywność fizyczną.


Wynajem dla firm


Interaktywna Podłoga FunFloor jest rozwiązaniem, które idealnie sprawdza się w na targach, eventach i wszelkiego rodzaju prezentacjach, które mają zaskoczyć i skupić uwagę docelowych odbiorców. Sprawia, że stoisko na targach nie tylko wyróżnia się spośród konkurencji ale zostaje na długo zapamiętane. Przyciąga dużą ilość osób i zatrzymuje ich na dłuższy czas w obrębie stoiska, dzięki temu o wiele skuteczniej można dotrzeć z ofertą do klienta. Dzięki użyciu Interaktywnej Podłogi FunFloor jako narzędzia marketingowego, potencjalni klienci mają okazję bezpośrednio wejść w kontakt z przedstawianą ofertą, która reaguje na każdy ich ruch.

Po za wykorzystaniem Interaktywnej Podłogi FunFloor jako wyjątkowo skutecznego narzędzia marketingowo – reklamowego można traktować ją jako ciekawą formę rozrywki dla klientów i pracowników na imprezach firmowych. Ponad 70 rodzajów gier i animacji interaktywnych na pewno rozrusza każdego uczestnika eventu.

Wykonujemy gry i animacje interaktywne indywidualnie dopasowane graficznie na potrzeby każdego eventu umieszczając logo i elementy graficzne firmy wkomponowane w efekty. System obsługiwany jest z pilota lub może działać w trybie automatycznego przełączania gier, dzięki czemu jest bezobsługowy.

Dojeżdżamy w promieniu 100km od Lublina

Cena: 800zł za 4 godziny (może się różnić w zależności od imprezy i wybranych opcji)

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]