[Atrakcje weselne]Fotomaton Fotobudka

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • mazowieckie

Fotomaton Fotobudka

Co to jest fotobudka?

Fotobudka to automat do robienia zdjęć, który przywieziemy we wskazane przez Was miejsce. Dodatkowo nieodłącznym elementem zabawy z fotobudką jest wielka skrzynia najróżniejszych gadżetów!

Prostota i Jakość
 
Nasza fotobudka jest urządzeniem prostym w obsłudze. Oferujemy jeden z najbardziej zaawansowanych modeli fotobudki, w którym prócz dobrej zabawy liczy się również doskonała jakość wydrukowanych zdjęć, oryginalny , elegancki design (oświetlenie LED) dodatkowym atutem jest wykorzystanie technologi green screen (możliwość zastosowania dowolnej grafiki jako tła).

Funkcjonalność

 
Fotobudka łączy w sobie wiele funkcji: pomoga rozkręcić każdą imprezę, podtrzymuje dobrą zabawę, spersonalizowanie arkuszy ze zdjęciami pozwala na stworzenie indywidualnych pamiątek z Twojego przyjęcia, i stanowi skuteczne narzędzie marketingowe.
 
Rozkręcimy Twoją Imprezę
 
Jak? Po prostu. Oferując Ci wyjątkowe zdjęcia w nietuzinkowej scenerii, do których trzeba się wyjątkowo przygotować. A to wszystko w atmosferze świetnej zabawy. Bo my nie proponujemy Ci fotografa, który będzie ukradkiem przemykał między uczestnikami imprezy, część z nich stresując, część pomijając, a część chwytając z dziwnym wyrazem twarzy. My proponujemy Ci coś innego. Oferujemy profesjonalną obsługę animatora, który zawsze jest do usług klientów.
 
Zamów Ją Na Wyłączność
 
Najczęściej z takimi budkami można spotkać się w parkach rozrywki. Bo niewątpliwie wpisują się w rozrywkowy charakter otoczenia. A my proponujemy Ci je na wyłączność. Tylko na Twoją imprezę, dla Twoich gości, do Twojej dyspozycji. Nie stresuj ich zdjęciami, z których wielu będzie nie zadowolonych. Pozwól im uwiecznić swoją obecność bez stresu i w świetnej atmosferze. Po to właśnie jest fotobudka na imprezę. To, co po niej pozostanie, to niezapominane zdjęcia, na których nikt nie będzie sztucznie pozował. Bo wszyscy będą się świetnie bawić.
 
Na jaką imprezę?
 
Na każdą o charakterze rozrywkowym. Na wesele! Na studniówkę! Na Połowinki! Na Otrzęsiny! Na wieczory panieńskie i kawalerskie! Na Chrzciny! Na Komunię! Na wyjazdy integracyjne! Na imprezy okolicznościowe (np. Mikołajki)! Na sylwestra! I wiele innych zależnie od Was! 

Gwarancja Dobrej Zabawy

 
Zabawa z  Fotobudką  Inspiruje do odrobiny szaleństwa w najlepszym wydaniu. W dołączonym do budki kufrze  znaleźć można mnóstwo gadżetów, z których każdy ma w sobie nutę oryginalności. Maski, kapelusze, szale â to wszystko, co niebanalnie stylizuje tutaj się znajduje. Wystarczy wybrać coś dla siebie, założyć i wyrazić mimiką to, co chce się wyrazić. A fotobudka to uwieczni.
 
 
Przedstaw Nam Swoje Oczekiwania
 
Bo to, że chcesz się świetnie bawić â to już wiemy. A może do tego chciałbyś spersonalizować zdjęcia, które będą doskonałym narzędziem marketingowym na imprezie promocyjnej? A może myślisz o imprezie tematycznej i chciałbyś, aby i fotobudka do niej nienagannie pasowała? Wystarczy, że nam o tym powiesz, a my się tym zajmiemy. Jak powiedzieliśmy â rozkręcimy Twoją imprezę. Dopełnimy ją w nieprzeciętny sposób.
 
 
Teraz gdy już wiemy o co chodzi z tą fotobudką zapraszam do zapoznania się z ofertą cenową!
 
**gwarantujemy indywidualne podejcie do każdego klienta

W cenie m.in
:

 • zdjęcia bez limitu
 • personalizacja zdjęć (stopka,logo,tekst)
 • masa śmiesznych gadżetów
 • formaty zdjęć do wyboru (2x 5/15 lub 1x 10/15)
 • obsługa/animator (2 osoby)
 • personalizacja tła zdjęciowego (technologia Green screen + tła winylowe)
 • całość materiału na unikatowym pendrive 8gb w formie karty kredytowej
 • pamiątkowy album do wklejania zdjęć w cenie w każdym pakiecie!!!
 • teledysk z imprezy z fotobudką !!!


Odwiedź nasz profil na facebooku!

 

Zapraszamy do rezerwacji terminów:)W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~ola | 15 grudzień 2016
 • Ocena: 5
profesjonalna obsługa! goście zadowoleni polecam!
~Ania | 21 marzec 2016
 • Ocena: 5
Polecam! Świetna zabawa i fantastyczne wspomnienia :-) do tego profesjonalna obsługa!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]