[Atrakcje weselne]Iluzjonista Show Jakub Zgoła Rozrywka XXI wieku

Województwo: lubuskie
Miasto: Zielona Góra
k. Warszawa
Kod pocztowy: 65-001
Adres: ---
Telefon: 512 290 590
Fax: ---
Strona www: jakubzgola.com
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
268

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • lubuskie

Iluzjonista Show Jakub Zgoła Rozrywka XXI wieku

Witam serdecznie

Nazywam się Jakub Zgoła, od wielu lat zaskakuję publiczność w całej Polsce występując jako iluzjonista. Jestem zwycięzcą II festiwalu iluzji w 2014r i turnieju iluzjonistów The Other Crew gdzie konkurowałem z najlepszymi iluzjonistami w kraju. Pokazy, które oferuję to mieszanka magicznej sztuki, dobrej zabawy i wysmakowanego humoru w jednym. Nowoczesny styl i współpraca z publicznością sprawiają, że moje pokazy cieszą się uznaniem na wszelakich imprezach firmowych oraz okolicznościowych.

Katarzyna Kromp: "Iluzja to gra złudzeń a w wykonaniu Jakuba Zgoła to sztuka najwyższej próby !"

Dariusz "Tiger" Michalczewski: "To co robisz z kartami bylo świetne ! zagiąłeś mnie."

Roma Gąsiorowska: „Masz niezwykłą pasję . Twoja osobowość jest wyjątkowa!”

Dawid Kwiatkowski: „Zaczarowałeś!”


Nauka pobierana od najlepszych, światowych iluzjonistów, pasja płynąca z serca oraz doświadczenie zbierane podczas realizacji wszelakiej maści imprez, pozwoliło mi na przygotowanie pokazów iluzji, których pozytywny przekaz pozwala oderwać się od rzeczywistości i na chwilę uwierzyć w to co niemożliwe !

Stage Show / Stand Up Show

Podczas pokazu scenicznego przekazuję całą swoją pozytywną energię publiczności przecząc prawom grawitacji, hipnotyzując i odczytując ich myśli. Sprawiam, że najbardziej strzeżone miejsce na świecie (ludzki umysł) jest otwarte dla mnie
jak książka .Wbrew prawom logiki moje ręce obracają się o 720 stopni czego też będziecie świadkiem. Całe show zostało zaprojektowane tak, aby bawić, śmieszyć oraz doprowadzać widzów do granic niedowierzania. Jestem pewien, że ta forma rozrywki na zawsze pozostanie w pamięci Państwa gości.

Weeding Show

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Podczas tego dnia wszystko musi być idealne, dlatego też przygotowałem pokaz iluzji specjalnie pod daną
uroczystość. ,Weselne Show to przede wszystkim wspaniała zabawa, humor w dobrym smaku i ogromna dawka przepięknej magii.
Miłość wypełniająca salę weselną potrafi sprawić, że przedmioty lewitują, zobaczycie jak szybko potrafią ,,znikać” przedmioty gospodarstwa domowego oraz odczytam myśli Waszych gości! Weselne Show to magia na najwyższym poziomie, przygotowana tak, aby stała się niezapomnianym widowiskiem dla gości i Państwa Młodych!

Mikroiluzja

Ta forma pokazu stanowi idealne dopełnienie każdego show prezentowanego dla większej ilości osób. Mikroiluzja to magia tworząca się tuż przed oczami widzów! Podczas pokazu mikroiluzji oczarowuję gości z bliskiej odległości wykonując efekty z kartami, monetami i innymi przedmiotami codziennego użytku. Magia dzieje się na wyciągnięcie ręki przez co staje się jeszcze bardziej ,,realna .Wszystko zaplanowano tak, aby widzowie doskonale się bawili ,a prezentowane efekty na długo zapadły w ich pamięci!

We wszystkie moje pokazy wkładam masę serca i pozytywnej energii! Jestem przekonany, że moja praca dostarczy Państwa gościom niezapomnianych wrażeń.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, realizując podczas swoich pokazów to, na czym najbardziej mu zależy. Więcej informacji na stronie - jakubzgola.com


Mam nadzieję ,że oferta, którą przesłałem jest dla Państwa interesująca i mogę liczyć na jakikolwiek kontakt z Państwa strony.Jeżeli jednak nie jesteście Państwo zainteresowani moimi usługami prosiłbym (w wolnej chwili) o jakąkolwiek sugestię związaną z moją ofertą.

Odwiedź moją stronę na facebooku!

 

Zapraszamy do kontaktu!W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]