[Atrakcje weselne]Kamuro - Pokazy Pirotechniczne

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Jędrzejów
k. Kazimierza Wielka, Kielce, Chęciny, Pińczów, Skarżysko Kamienna, Opatów, Sandomierz, Busko - Zdrój, Końskie, Staszów, Włoszczowa, Starachowice
Kod pocztowy: 28-300
Adres: 11-go Listopada 98
Telefon: 606 268 126; 41 386 40 56
Fax: 41 386 40 56
Strona www: www.kamuro.lap.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1397

Opis oferty

Obszar działania:
  • świętokrzyskie

Kamuro - Pokazy Pirotechniczne

Firma Handlowo-Usługowa Kamuro powstała w 1989 roku. Od 1992 roku zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą fajerwerków. Jesteśmy przedstawicielami na południową Polskę firmy MAXSEM, która jest bezpośrednim importerem fajerwerków. Naszą specjalnością są usługi w zakresie realizacji pokazów i widowisk pirotechnicznych. Działalnością tą zajmujemy się zawodowo i mamy na swym koncie wiele udanych pokazów. Pokazy przygotowujemy i wykonujemy w gronie zawodowych pirotechników, którzy odbyli szkolenia w WiTU w Zielonce.

 

Oferta

Firma nasza podejmie się wykonania praktycznie każdego pokazu, w różnych warunkach terenowych, oczywiście jeśli wykonanie nie zagraża uczestniczącej w pokazie publiczności. Każdy pokaz aranżujemy indywidualnie wykorzystując naturalne uroki terenu imprezy, a poprzez odpowiedni dobór efektów pirotechnicznych potęgujemy napięcie i wrażenia publiczności. Pokazy nasze są zsynchronizowane z muzyką, odpalane przez jeden z nowocześniejszych systemów pirotechnicznych, obróbka każdego pokazu jest wykonana komputerowo. Największą satysfakcją dla nas i gwarancją rzetelnie wykonanej przez nas pracy jest zachwyt i zadowolenie uczestniczącej w pokazie publiczności. koszty pokazu uzależnione są od rodzaju użytych do jego realizacji profesjonalnych materiałów pirotechnicznych oraz od długości jego trwania. Firma nasza dostosowuje się do wymagań i oczekiwań strony zamawiającej pokaz.

 

Oferta weselna - pakiety

Proponujemy Państwu niepowtarzalną oprawę pirotechniczną, uatrakcyjniającą przyjęcie weselne. Przygotowujemy urozmaicony i dynamiczny scenariusz dopasowany do miejsca w którym ma odbyć się pokaz pirotechniczny, dobór efektów odbywa się zawsze po wizji lokalnej przeprowadzonej przez naszych pirotechników.

 

Proponujemy Państwu kilka ofert pokazów:

* ROMANCE 4-6 MINUT Pokaz wykonany we własnym zakresie ( zestaw kilku lub kilkunastu wyrzutni wielostrzałowych opisanych w kolejności odpalania )

 

* BUKIET Panny Młodej 5-8 minut Najpopularniejszy Pokaz wykonany Przez naszych pirotechników zsynchronizowany z muzyką – posiadamy własne nagłośnienie, stosujemy głównie bomby pirotechniczne, komety, miny, wachlarze i profesjonalne wyrzutnie. Możemy zastosować również dodatkowe efekty naziemne jak serca, wodospady, wulkany itp. Cena ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od lokalizacji pokazu.

 

* PLATINUM 8-12 minut Ten pakiet kierujemy do tych wszystkich, dla których standardowy pokaz to za mało. Zahipnotyzuje Was i Waszych gości pełne 11-12 minut rozświetlonego nieba z finałem wspaniałych opadających gwiazd. Cena ustalana indywidualnie.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]