[Atrakcje weselne]Krzysztof Juchno Iluzjonista Magik

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

Krzysztof Juchno Iluzjonista Magik

Od wesel i imprez firmowych , na prywatne imprezy i targi , Krzysztof Juchno zapewni najlepsza magie kiedykolwiek widziałeś na oczy i byleś tego świadkiem!

Co oferuję?
 
Co planujecie na imprezę swojego dziecka w najbliższy weekend?

Jeżeli jest to impreza dla dzieci, upewnij się, że wszystko jest, co dzieci lubią. Jednego nie może zabraknąć na pewno to...  magika. Magicy zawsze mają jakiś specjalny trik w swojej torbie by bawić nie tylko dzieci, ale również dorosłych gości na swojej imprezie. Iluzjonista Krzysztof Juchno ma do zaoferowania program z najlepszymi sztuczkami dziecięcymi. Ten program jest zabawny. . Fakt, że współpracuje bardzo dobrze z dziećmi dodaje do swojej doskonałości magii a także doświadczenie i talent, jaki w nim jest niesamowity. Dzieci występują razem z magikiem na scenie a na występach dzieci są wesołe i zawsze krzyczą z radości i można powiedzieć, że są bardzo szczęśliwi mając magika dookoła.
Pokaz magiczny trwa jedną godzinę. W tym  czas i w tym miejscu  zostaje się  świadkami prawdziwych sztuczek. To dzieje się na waszych oczach i oczach waszych dzieci

Czy jest to ślub, urodziny, spotkanie firmowe lub prywatnej impreza mogę zaoferować szeroki zakres umiejętności ze sztuką magii do pokazu scenicznego jak i magii stolikowej zorganizować widzom dobrą zabawę! Moja siedziba znajduję się w Otwocku , dzięki czemu mogę łatwo podróżować po całej Polsce.

Skontaktuj się i zobaczycz, co jestem w stanie zaoferować Państwu, aby to wasze wydarzenie zostało  magiczne i z dużą dawką humoru i zabawy!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]