[Atrakcje weselne]Photo4you Fotolustro

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

Photo4you Fotolustro

Popularność fotobudek rośnie i na każdym kroku możemy spotkać coraz to nowe urządzenia. Jednak wśród wielu możliwości trudno znaleźć coś prawdziwie oryginalnego. Większość z nich działa na podobnej zasadzie i nie oferuje nic szczególnego. Inaczej jest z naszym fotolustrem – specjalnym urządzeniem, które zrobi zdjęcia Tobie i Twoim gościom.

Fotolustro jest doskonałym pomysłem na każdą imprezę. W rzeczywistości jest to fotobudka w kształcie lustra, tzw. selfie mirror, która uświetni zabawy karnawałowe, imprezy okolicznościowe i wesela. Nasze fotolustro jest największym tego typu urządzeniem dostępnym na rynku. Ma aż 65 cali, a dzięki swojej wszechstronności jest hitem każdej imprezy. Lustro posiada wbudowany ekran dotykowy o matrycy 65’’, który służy między innymi do wyboru specjalnej animacji lub nakładek do naszego zdjęcia. Można je dowolnie zmieniać i łączyć. Interaktywne fotolustro zachęca gości do zabawy i sprawia, że każda fotografia wygląda zjawiskowo. Jest to wyjątkowa atrakcja dla każdego. Zrób sobie śmieszne zdjęcie, nałóż animację i podpisz się, a w takim kształcie będziesz je miał już po chwili!

Nasze fotolustro umożliwia uchwycenie każdej imprezy, zarówno z perspektywy gości, jak i gospodarzy. Wybierając nasz produkt zyskujesz możliwość spersonalizowania swoich zdjęć. Będziesz mógł dodać podpis, animacje, swoje grafiki. Opatrzeć fotografię napisem, np. podczas wesela czy urodzin. Dodatkowo oferujemy księgę gości do wklejania zdjęć i wpisywania życzeń oraz bogaty zestaw gadżetów. Co więcej, decydując się na naszą ofertę otrzymasz pendrive ze zdjęciami, eleganckie słupki odgradzające i wiele innych możliwości zabawy z fotolustrem. Całość zademonstruje i pokaże asystent, który zadba o to, aby każdy z łatwością mógł obsługiwać lustro. Zadbaj o niezapomnianą zabawę z niezwykłą fotobudką w kształcie lustra. Doskonały pomysł na weselną zabawę lub przyjęcie urodzinowe w klubie.

Wybierz oryginalność, zdecyduj się na naszą kompleksową obsługę fotograficzną imprezy z pomocą fotobudki w formie lustra i ciesz się chwilą. Szeroki wybór gadżetów i możliwości jakie daje 65 calowe lustro sprawia, że każdy gość będzie zachwycony, a Ty zyskasz pamiątkę na długie lata.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]