[Atrakcje weselne]Pokazy fajerwerki wesela Wrocław "Jocker"

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • dolnośląskie

Pokazy fajerwerki wesela Wrocław "Jocker"

Pokaz fajerwerków może być fantastyczną niespodzianką, a zarazem prezentem dla nowożeńców, rodziców lub gości weselnych.

Jednym z takich wyjątkowych momentów jest przyjęcie weselne - impreza niemalże najważniejsza w życiu każdego człowieka! Z uwagi na niezwykłe znaczenie wesela, warto nadać mu wyjątkową, zachwycającą oprawę i zamówić profesjonalny wspaniały i nie zwykle efektowny pokaz sztucznych ogni!! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wielkie show!!! Nasza obsługa jest w pełni profesjonalna.

W ofercie posiadamy świecące serca, które doskonale upiększą każdy pokaz pirotechniczny na weselu, urodzinach, zaręczynach bądź imprezie jubileuszowej.Pokazy na weselach od kilku lat cieszą się wzrastającym powodzeniem i stanowią doskonały punkt programu. Firma Jocker zapewnia pełną, bezpieczną i profesjonalną obsługę imprez weselnych.

Posiadamy wiele możliwych scenariuszy pokazu skrojonych na każdą kieszeń. Dobierzemy dla Państwa najlepszy towar i zapewnimy niezapomnianą zabawę.

Wesele połączone z pokazem na długo zostaje w pamięci młodych i gości weselnych.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~MARTA | 19 styczeń 2017
  • Ocena: 5
Bardzo Panu dziękujemy za tak piękny pokaz fajerwerków! Goście do tej pory tylko o tym mówią! Było pięknie i profesjonalnie! Nie tylko nam łzy szczęścia leciały, ale widziałam, że wiele osób było bardzo wzruszonych, bo tak dobrze dobrał Pan efekty pirotechniczne do naszej ulubionej piosenki...........aż ciarki się robią na same wspomnienie! Na rocznicę ślubu również się do Pana zgłoszę i będę polecać innym z czystym sumieniem Pana pokazy! jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!!!!!!!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]