[Atrakcje weselne]Zielona Fotobudka

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
72

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • lubuskie

Zielona Fotobudka

Organizujesz wyjątkową imprezę, chcesz aby na długo zapadła w pamięci uczestników i pozostawiła trwały ślad w postaci wyjątkowych zdjęć - świetnie trafiłeś.
Wspólnie zagwarantujemy wszystkim rozrywkę przed obiektywem, mnóstwo gadżetów dla urozmaicenia, podłożymy wyjątkowe obrazy w tle tzw. GreenScreen (ulubieni bohaterowie, wyjątkowe miejsca, znak firmowy, itp.) i damy pamiątkę w postaci najwyższej jakości zdjęć, których wygląd spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie !
Po imprezie otrzymacie pendrive’a z wszystkimi zdjęciami, które na życzenie udostępnimy chronione hasłem w galerii na naszej stronie
i tylko Ty zdecydujesz komu dać do nich dostęp.

Masz nadal wątpliwości, oto 7 powodów dla których powinieneś wybrać właśnie Nas:

1) Zapewniamy dużą komfortową kabinę o powierzchni użytkowej ponad 2 m2, która przy zasłoniętym wejściu zapewnia intymność i zabawę w mniejszym gronie, a pozostawiając szerokie wejście otwarte pozwalamy, aby bawili się wszyscy.

2) 2 warianty korzystania - chcąc umożliwić zabawę wszystkim, ZielonąFotoBudkę możesz zamówić w dwóch wariantach:

  • na stojąco: panel dotykowy i aparat zainstalowany na wysokości optymalnej do zdjęć w pozycji stojącej, wygodne w dużych grupach, utrudnia jednak zabawę młodszym uczestnikom imprezy (zmusza dorosłych aby podnosili dzieci do góry) i uniemożliwia osobą poruszającym się na wózkach inwalidzkich;
  • na siedząco: panel dotykowy i aparat zainstalowany niżej, budka zostaje wyposażona w zestaw 4 wygodnych puf o różnej wysokości co umożliwia zajęcie optymalnego miejsca w kadrze w zależności od wzrostu. Układ ten pozwala na przyłączenie do zabawy osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz dzieci bez konieczności podnoszenia ich do góry (także samodzielnie).


3) GreenScreen – czyli zielone tło, funkcja która pozwala nakładać „na żywo” dowolne obrazy na kolejne zdjęcia w serii, dzięki tej funkcjonalności możemy przenieść każdego w wyjątkowe dla Nas miejsca, ciekawą scenerię lub sprowadzić na plan zdjęciowy bohaterów ulubionych bajek dzieci lub idoli nastolatków – ogranicza Nas tylko wyobraźnia ! Można też oczywiście użyć tradycyjnego tła białego lub innego na zamówienie.

4) personalizowane wydruki – zdjęcia wykonywane są po kilka sztuk w serii, najczęściej 3 lub 4 i umieszczane na wspólnym wydruku, którego wygląd i formę spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie. Naszą propozycję możemy podesłać wcześniej na maila lub przedstawimy na spotkaniu.

5) profesjonalny osprzęt – chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość Zielona Foto Budka wyposażona jest w szybką lustrzankę cyfrową z serii zaawansowanej Canon EOS 70D, mocny komputer z ekranem dotykowym oraz profesjonalną drukarkę fotograficzną, która zapewnia piękne i trwałe zdjęcia o jakości studia fotograficznego.

6) Podgląd na zewnątrz – na życzenie zamawiającego foto budkę możemy doposażyć w dodatkowy monitor 27” na zewnątrz kabiny lub wideo-projektor z dużym ekranem, co zapewnia świetną zabawę uczestnikom z sali.

7) Nagrania wideo – oprócz podstawowej funkcjonalności, czyli wykonywania serii kilku zdjęć, możemy załączyć funkcję umożliwiającą pozostawianie krótkich wiadomości wideo np. życzeń gości weselnych dla młodej pary.

Obsługujemy: wesela, urodziny dzieci i dorosłych, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, imprezy rodzinne i firmowe.

Masz nadal wątpliwości lub pytania, chcesz sprawdzić dostępność terminu - zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]