[Atrakcje weselne]Zielona Fotobudka

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (2)
Śr. ocena firmy: 5.0
279

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
 • lubuskie

Zielona Fotobudka

Organizujesz wyjątkową imprezę, chcesz aby na długo zapadła w pamięci uczestników i pozostawiła trwały ślad w postaci wyjątkowych zdjęć - świetnie trafiłeś.
Wspólnie zagwarantujemy wszystkim rozrywkę przed obiektywem, mnóstwo gadżetów dla urozmaicenia, podłożymy wyjątkowe obrazy w tle tzw. GreenScreen (ulubieni bohaterowie, wyjątkowe miejsca, znak firmowy, itp.) i damy pamiątkę w postaci najwyższej jakości zdjęć, których wygląd spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie !
Po imprezie otrzymacie pendrive’a z wszystkimi zdjęciami, które na życzenie udostępnimy chronione hasłem w galerii na naszej stronie
i tylko Ty zdecydujesz komu dać do nich dostęp.

Masz nadal wątpliwości, oto 7 powodów dla których powinieneś wybrać właśnie Nas:

1) Zapewniamy dużą komfortową kabinę o powierzchni użytkowej ponad 2 m2, która przy zasłoniętym wejściu zapewnia intymność i zabawę w mniejszym gronie, a pozostawiając szerokie wejście otwarte pozwalamy, aby bawili się wszyscy.

2) 2 warianty korzystania - chcąc umożliwić zabawę wszystkim, ZielonąFotoBudkę możesz zamówić w dwóch wariantach:

 • na stojąco: panel dotykowy i aparat zainstalowany na wysokości optymalnej do zdjęć w pozycji stojącej, wygodne w dużych grupach, utrudnia jednak zabawę młodszym uczestnikom imprezy (zmusza dorosłych aby podnosili dzieci do góry) i uniemożliwia osobą poruszającym się na wózkach inwalidzkich;
 • na siedząco: panel dotykowy i aparat zainstalowany niżej, budka zostaje wyposażona w zestaw 4 wygodnych puf o różnej wysokości co umożliwia zajęcie optymalnego miejsca w kadrze w zależności od wzrostu. Układ ten pozwala na przyłączenie do zabawy osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz dzieci bez konieczności podnoszenia ich do góry (także samodzielnie).


3) GreenScreen – czyli zielone tło, funkcja która pozwala nakładać „na żywo” dowolne obrazy na kolejne zdjęcia w serii, dzięki tej funkcjonalności możemy przenieść każdego w wyjątkowe dla Nas miejsca, ciekawą scenerię lub sprowadzić na plan zdjęciowy bohaterów ulubionych bajek dzieci lub idoli nastolatków – ogranicza Nas tylko wyobraźnia ! Można też oczywiście użyć tradycyjnego tła białego lub innego na zamówienie.

4) personalizowane wydruki – zdjęcia wykonywane są po kilka sztuk w serii, najczęściej 3 lub 4 i umieszczane na wspólnym wydruku, którego wygląd i formę spersonalizujemy specjalnie dla Ciebie. Naszą propozycję możemy podesłać wcześniej na maila lub przedstawimy na spotkaniu.

5) profesjonalny osprzęt – chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość Zielona Foto Budka wyposażona jest w szybką lustrzankę cyfrową z serii zaawansowanej Canon EOS 70D, mocny komputer z ekranem dotykowym oraz profesjonalną drukarkę fotograficzną, która zapewnia piękne i trwałe zdjęcia o jakości studia fotograficznego.

6) Podgląd na zewnątrz – na życzenie zamawiającego foto budkę możemy doposażyć w dodatkowy monitor 27” na zewnątrz kabiny lub wideo-projektor z dużym ekranem, co zapewnia świetną zabawę uczestnikom z sali.

7) Nagrania wideo – oprócz podstawowej funkcjonalności, czyli wykonywania serii kilku zdjęć, możemy załączyć funkcję umożliwiającą pozostawianie krótkich wiadomości wideo np. życzeń gości weselnych dla młodej pary.

Obsługujemy: wesela, urodziny dzieci i dorosłych, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, imprezy rodzinne i firmowe.

Masz nadal wątpliwości lub pytania, chcesz sprawdzić dostępność terminu - zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Natalia | 22 wrzesień 2017
 • Ocena: 5
Wspaniała Zabawa! :)
~Kinga | 22 wrzesień 2017
 • Ocena: 5
Polecam serdecznie :) super zdjęcia, gadżety, obsługa. Wszystko sprawnie, bardzo dobry kontakt z obslugujacym. Idealna atrakcja na wesele, wszyscy goscie byli zachwyceni:) dziekujemy i polecamy!:)

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]