[Cukiernie]Piekarnia Cukiernia Tysia

Województwo: śląskie
Miasto: Bestwina
k. Bielsko - Biała
Kod pocztowy: 43-512
Adres: ul.Janowicka 2
Telefon: 664 029 568
Fax: ---
Strona www: www.piekarnia-tysia.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
824

Opis oferty

Obszar działania:
  • śląskie

Piekarnia Cukiernia Tysia

to rodzinna piekarnia z tradycjami, została założona przez Panią Renatę Korczyk w sierpniu 2007 roku a teraz prowadzoną przez córkę Panią Elżbietę Grabowską.
Od początku dla właścicielki Firmy najważniejszym aspektem prowadzonej działalności była dbałość o najlepszą jakość produktów i zadowolenie klientów.

Dzięki naszym codziennym staraniom proponujemy Państwu bogaty asortyment wyrobów piekarniczych i cukierniczych wyprodukowanych w oparciu o sprawdzone półprodukty naturalne, według najlepszych tradycyjnych receptur.

Dbając o dobro naszych klientów w 2009 roku uruchomiliśmy dodatkowo produkcję kanapek. Jest to oferta dla wszystkich zabieganych osób,które zamiast niezdrowego fast foodu preferują szybki, zdrowy posiłek bez zbędnych kalorii.

Celem Firmy jest nieustanny rozwój, dzięki któremu polepszamy jakość naszych wypieków, zwiększamy asortyment, rozszerzamy sieć sprzedaży, dystrybucji, poprawiamy warunki pracy oraz standardy jakości i zarządzania.

Prowadzimy sprzedaż naszych produktów na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, poprzez sieć sklepów detalicznych jak również poprzez swoje sklepy firmowe.

„Tworzymy z pasją marzenia podniebienia” - te słowa poparte ciężką pracą naszych wykwalifikowanych piekarzy oraz mistrzów cukiernictwa zaowocowały i dzięki temu produkty, które Państwu proponujemy cieszą się sporym powodzeniem wśród mieszkańców Bestwiny i okolic.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom przychodzącym do nas całymi pokoleniami, by nabyć tradycyjny Chleb z Bestwiny na naturalnym zakwasie, puszysty sernik oraz najpyszniejsze oryginalne ptysie z bitą śmietaną.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]