[Cukiernie]Piekarnia/Cukiernia Szabelski

Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto: Piecki
k. Olsztyn
Kod pocztowy: 11-710
Adres: ul. Zwycięstwa 36E
Telefon: 89 742 13 04
Fax: ---
Strona www: www.cukierniaszabelski.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
120

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • warmińsko-mazurskie

Piekarnia/Cukiernia Szabelski

Przedsiębiorstwo Piekarnia Cukiernia Marek Szabelski rozpoczęło swoją działalność 20 października 1987 roku. W początkowym okresie firma zajmowała się produkcją i sprzedażą lodów. Rozpoczęcie działalności produkcyjno – usługowej i dynamiczny rozwój firmy zapoczątkowane zostało w 1996 wraz z uruchomieniem piekarni. Od tego czasu firma zajmuje się produkcją pieczywa, wyrobów cukierniczych i słynnych w całej okolicy lodów. Aktualnie przedsiębiorstwo obsługuje 180 regionalnych odbiorców posiada także 21sklepów firmowych.

To co wyróżnia firmę na rynku to nowoczesne linie technologiczne wykorzystywane w procesie produkcji i innowacyjny system zarządzania przedsiębiorstwem. Od 2008r dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej firma została wyposażona w park maszynowy jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie. Nasza firma cieszy się ogromnym uznaniem klientów ze względu na jakość i oryginalność produktów. Osiągnęliśmy bardzo wysoki standard w naszej branży.

W 2004 roku firma zrealizowała w ramach programu SAPARD – DZIAŁANIE 4.2. projekt pod tytułem MODERNIZACJA PIEKARNI – dostosowanie do warunków sanitarnych Unii Europejskiej. Dzięki inwestycji ustalono poprawę warunków pracy oraz zwiększono efektywność produkcji i jakość produktów.

Nasi odbiorcy to regionalna sieć handlowa, około 100, a w sezonie letnim nawet do 180 odbiorców. Między innymi: Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Warmińsko-mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie, „Zielony Market” w Mrągowie, Hotel „Mrongovia” w Mrągowie, „Gołębiewski” w „Mikołajkach”, „Amax” w Mikołajkach. Posiadamy również własne punkty sprzedaży w: Mrągowie, Piszu, Orzyszu, Giżycku, Węgorzewie, Kętrzynie i w Szczytnie.


Znajdź nas na facebooku!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]