[Dekoracje]AleDekoracje.pl

AleDekoracje.pl oferuje oryginalne dekoracje weselne. Napisy na stół Pary Młodej, toppery na tort weselny, księgi gości, pudełka na obrączki, pudełka na koperty, podziękowania dla rodziców, świadków i gości, numery na stół.
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
260

Opis oferty

Obszar działania:
  • podkarpackie

AleDekoracje.pl

AleDekoracje.pl to pracownia ślubna oferująca produkty handmade w Internecie. W ofercie w naszym sklepie internetowym aleDekoracje.pl>znajdą Państwo napisy na stół Weselny przedstawiające inicjały Pary Młodej, napis przedstawiający nazwisko Pary Młodej. Nasze napisy wykonywane są ze sklejki brzozowej naturalnej, bądź malowanej na wybrany przez Państwa kolor.

Sklep ślubny aleDekoracje.pl oferuje również spersonalizowane toppery na tort weselny, oferujemy również napisy na tort weselne w postaci napisów miłość, love, Mrs i Mr.
 
Oferujemy również dekoracje do zawieszenia na ściance za parą młodą, do udekorowania krzeseł Pary Młodej czy napis do zawieszenia w domu Pani Młodej lub Pana Młodego Witamy Gości weselnych. Pudełka na obrączki to również flagowy produkt sklepu z artykułami weselnymi

AleDekoracje.pl, w ofercie posiadamy białe pudełka na obrączki z grawerowaną datą ślubu, rustykalne pudełka na obrączki, ale również szkatułki na ślubne obrączki w kształcie serca. Bardzo ważne na zabawie weselnej jest porządek i spokój gości dlatego oferujemy również winietki na stoły weselne oraz numery i tablice z rozmieszczeniem gości weselnych.

Zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]