[Dekoracje]Dekoracje Światłem Taurus Music

Opis oferty

Obszar działania:
  • lubelskie
  • śląskie
  • wielkopolskie
  • łódzkie

Dekoracje Światłem Taurus Music

Dekoracja sali weselnej - oświetlenie sal

Dekoracją światłem sal weselnych zajmujemy sie już od 2012 roku. Oferta stała się odpowiedzią na zapotrzebowanie, jakie pojawiło się na rynku. Państwo młodzi, którzy chcą wyróżnić się w pewien sposób i pozostać zapamiętanymi poprzez stworzenie wyjątkowej atmosfery na ich przyjęciu chętnie sięgają po tego typu rozwiązanie i w efekcie ich wesele staje się niezapomniane.

To, co pragniemy zaoferować Państwu to nowatorska dekoracja sal weselnych i innych imprez okolicznościowych. Aranżacje świetlne jest to oryginalne rozwiązanie na podkreślenie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, studniówki, bankiety, przyjęcia sylwestrowe czy imprezy firmowe. To prosty sposób aby wykorzystując technikę nadać niepowtarzalny klimat i charakter każdemu wnętrzu. Dzięki naszym umiejętnością użycie światła pozwala nam na wyeksponowanie najatrakcyjniejszych elementów architektury wnętrza, z jednoczesnym zamaskowaniem tego, co drażni nasze oczy.


Ciężki Dym - Taniec w chmurach

Do swojej oferty dołączyliśmy także wytwornice ciężkiego dymu ,,Nimbus" do wytwarzania idealnego efektu tańca w chmurach. Idealnie spisuje się na weselach, a także na innych imprezach zamkniętych.

Pierwszy taniec i nie tylko

Rewelacyjnie spisuje się do pierwszego tańca, który sprawia, że ten dzień jest jeszcze bardziej magiczny, a Para Młoda może poczuć się niczym tańczące dwa anioły pośród chmur. Zastosowanie efektu białej chmury już na samym wstępnie wesela zaskoczy i ucieszy oko każdego gościa.

W swojej ofercie posiadamy również fenomenalny Zespół Muzyczny Taurus www.zespol-taurus.pl/ oraz możliwość wypożyczenia sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetlenia wszelkiego rodzaju imprez taurusevents.pl

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]