[Dekoracje]Pokazy laserowe Promo & Event's - efekt Wow wliczony w cenę!

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
199

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Pokazy laserowe Promo & Event's - efekt Wow wliczony w cenę!

Jestem prawie pewny, że nie raz a nawet nie dwa zastanawialiście się Państwo co zrobić aby zaskoczyć atrakcją, wśród swoich klientów, mieszkańców, gości a być  może również siebie nawzajem. Zachęcam Was abyście intensywnie przemyśleli organizację potężnego widowiska, jakim jest bez wątpienia " Pokaz laserów " wykonany przez naszą firmę.
 
Wybaczcie mi proszę " skromność " lecz nie potrafię słowami opisać jak wspaniałe są Pokazy laserowe.   To prawdziwa gra milionów barw i odcieni zsynchronizowana z podkładem muzycznym, który czasem wywołuje ciarki na plecach, innym razem uśmiech a przy jeszcze innej sytuacji łzy wzruszenia.
 
Istnieją dwa rodzaje tego spektakularnego widowiska, pokazy graficzne i przestrzenne.
Podczas "Pokazów laserowych graficznych", promienie światła laserowego rysują w przestrzeni rozmaite wzory oraz kształty, które w całości tworzą piękną stworzoną specjalnie dla Was historię. Wszystko to jest wyświetlane na specjalnym ekranie,(rozmiar od 1,8 m x 3 m do 3m x 5 m) który daje widzom złudzenie, że laser rysuje w powietrzu, dosłownie przecina obecną wokół nas przestrzeń. Jeśli nie ma możliwości zainstalowania ekranu, laser show może zostać wyświetlony np. na ścianie budynku lub innej gładkiej powierzchni oddalonej nie więcej niż o 200 m od instalowanych urządzeń, dając równie widowiskowy efekt.
 
Drugim rodzajem jest "Pokaz laserowy przestrzenny", jest to element zdecydowanie najbardziej widowiskowy, w trakcie tego trwania, w specjalnie to tego wytworzonej mgle, promienie laserowe otaczają całą publiczność z kilku stron. Każda sekunda tego pokazu laserowego jest dokładnie dopasowana do odtwarzanego podkładu a wiązki światła tzw Beam laser show tworzą tunele, wstęgi, serca, gwiazdy, koła o pokaźnych rozmiarach nierzadko swoją średnicą przekraczając rozmiar od 5m do 40 metrów. Widowisko może być widocze w zasięgu niespełna pół kilometra. Tak, macie rację, ciężko to sobie wyobrazić - to po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć!

Na pewno zastanawia Państwa "cena pokazu laserowego" otóż z pełną odpowiedzialnością tych słów, można zrobić widowisko laserowe za 500,00 złotych i można je zrobić za 20 000,00 złotych. Koszt "Pokazów Laserowych Promo Events" zależy od wielu czynników oraz pozwala dostosować rodzaj pokazu do Waszego budżetu.

Przede wszystkim cena pokazu zależy od stopnia skomplikowania widowiska, miejsca świecenia (pomieszczenie czy otwarta przestrzeń plenerowa), czasu jego trwania (podobnie jak z fajerwerkami, długi pokaz wcale nie świadczy o tym, że będzie lepszy, liczą się emocje oraz fakt aby nie znudzić widza).

Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze dostosujemy się do wymagań oraz możliwości naszych zleceniodawców.

Szanowni Państwo, koniecznie zobaczcie filmy z naszych realizacji, lecz proszę miejcie na uwadze, że film video oddaje maksymalnie 10 % efektu całego widowiska na żywo.


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]