[Dekoracje]Pracownia Ptaszarnia

Województwo: lubelskie
Miasto: Lublin
k. Tomaszów Lubelski, Obsza, Zamość, Świdnik, Chełm, Kraśnik, Puławy, Lubartów, Krasnystaw, Łęczna, Parczew, Hrubieszów, Lublin, Opole Lubelskie, Ryki, Łuków, Janów Lubelski, Włodawa
Kod pocztowy: 20-801
Adres: Żołnierska 8/6
Telefon: 603 686 906
Fax: ---
Strona www: www.ptaszarnia.eu
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1322

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • lubelskie

Pracownia Ptaszarnia

Historia

Pracownia Ptaszarnia powstała z pasji, uporu i poszukiwania własnego stylu. Inspiracje sięgają lat dziecinnych i magicznego świata babci-krawcowej-czarodziejki. Nazwa firmy nie jest przypadkowa. Ptasi świat, jego efemeryczność, dynamika, migotliwość i radość  zawsze stanowił dla nas inspirację i źródło energii. Ten stan wiecznego ruchu, chóru, w którym na przemian uwagę przyciągają różne głosy, cierpliwe wyczekiwanie, by wreszcie poderwać się do lotu idealnie oddaje nazwa Ptaszarnia.

Świat Ptaszarni

Sercem świata Ptaszarni jest Pracownia, w której powstają projekty niepowtarzalne – bo tworzone ręcznie. Wzorem dawnych rzemieślników-artystów, pochylonych nad swoimi warsztatami, w skupieniu i pełnym oddaniu pracy, tworzymy tak, by naszych prac nie można było pomylić z żadnymi na świecie.

Misja

Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie każdej osoby, która decyduje się na współpracę z Ptaszarnią, niezależnie czy jest to kapryśna panna młoda, czy modelka na wybiegu. Poprzez nieustanną obserwację świata i wychwytywanie tego,  co piękne, ponadczasowe i aktualne, tworzymy ozdoby, których nie sposób znaleźć w masowej produkcji. Poprzez ciągły rozwój pomagamy naszym klientkom tworzyć oryginalny, niebanalny styl.

Relacje

Osoby odwiedzające Ptaszarnię są dla nas kimś więcej niż klientami. Są źródłem inspiracji i wiedzy o rynku. Poprzez możliwość kontaktu z ludźmi nasza oferta staje się jeszcze bogatsza i jeszcze skuteczniej zaspokaja Wasze potrzeby. Wyrazy tej relacji otrzymujemy niemal każdego dnia w formie rekomendacji i zdjęć, ze ślubów, wieczorów panieńskich, komunii, przyjęć, czy ślubnych sesji zdjęciowych – to dla nas powód do dumy, dlatego chwalimy się nimi przed całym światem, dziękujemy!

Elastyczna Oferta

W radości piękne jest to, że można się nią  bez ograniczeń dzielić  z innymi. Dlatego, oprócz tworzenia wianków i ozdób, oprawy wesel i ślubów, zajmujemy się działaniami pedagogicznymi, szkoleniowymi i warsztatowymi oraz podpowiadamy ciekawe rozwiązania. Uciechę czerpaną z pracy w grupie znajdują tu wszystkie artystyczne dusze, bez względu na wiek, płeć, czy zajęcie. Warsztaty które organizuje Ptaszarnia są jak terapia, z której wychodzi się z lekkim sercem i własnoręcznie stworzonymi ozdobami

Wartości

Od samego początku działaniom Ptaszarni towarzyszą wartości, które pragniemy zawrzeć w każdym opuszczającym pracownię projekcie. Wiemy doskonale jakim okazjom towarzyszą tworzone przez nas ozdoby, dlatego możecie być pewni, że mając je blisko siebie otrzymujecie od nas zupełnie bezpłatnie: miłość, empatię i piękno.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]