[Konsultant ślubny]AJ Event & Wedding Planner

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
k. Opole
Kod pocztowy: 51-140
Adres: ---
Telefon: 720 320 720
Fax: ---
Strona www: www.aj-event.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
471

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • dolnośląskie

AJ Event & Wedding Planner

AJ Event & Wedding Planner to w pełni profesjonalna i dynamicznie rozwijająca się agencja , zajmująca się organizacją i koordynacją unikalnych ceremonii ślubnych, przyjęć weselnych oraz nietypowych eventów. Nasza siedziba znajduje się na terenie Wrocławia, ale uroczystość jesteśmy w stanie przygotować w najróżniejszych zakątkach Polski i Europy.

Wszelkie te chwile są warte zapamiętania na bardzo długo przez wszystkich Gości. Mają przywołać pozytywne wspomnienia i kojarzyć się z czasem spędzonym w najlepszej atmosferze i pięknym otoczeniu. Śledząc najnowsze trendy ze świata eventów, projektujemy indywidualne stylizacje wszelkiego rodzaju wydarzeń – tak, aby każde z nich było niezwykle oryginalne i osobiste.

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, które powinno się pamiętać na zawsze. Wspominać je z uśmiechem na twarzy i entuzjazmem. To chwile, w których radują się nie tylko przyszli nowożeńcy, ale również ich Goście. Każdy marzy o tym, aby te momenty stały się jedyne, wyjątkowe i zupełnie niepowtarzalne. Na początku, zadanie związane z organizacją uroczystości wydaje się proste: przecież wiecie, czego chcecie i jak ma wyglądać ten najważniejszy dzień. Jednak, im bliżej terminu, tym napięcie rośnie. Górę biorę emocje, a często problemy pojawiają się już na początku, gdyż okazuje się, iż nie wszystko jest tak proste, jakby się wydawało. Wtedy właśnie najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonego konsultanta ślubnego, który ruszy z pomocą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego lub masz swoje własne wyobrażenia o wyjątkowej uroczystości, skontaktuj się z nami. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwania, przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Waszych marzeń, potrzeb i możliwości.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]