[Konsultant ślubny]Agencja Ślubna Infinite Love

Opis oferty

Obszar działania:
  • dolnośląskie

Agencja Ślubna Infinite Love

Infinite Love to prężnie rozwijająca się agencja ślubna, która została założona z pasji do spełniania marzeń przyszłych młodych par. To właśnie dla Was zbieramy doświadczenie i rozwijamy swoje umiejętności. Każdy ślub i każda para są niepowtarzalne, dlatego podchodzimy do nich indywidualnie, dokładając wszelkich starań by sprostać wszystkim oczekiwaniom.  Niemożliwe? – dla nas, staje się możliwe! Zorganizujemy niezapomniane wesele dla Was i dla Waszych gości, nawet dla tych najbardziej wymagających.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Gosia | 29 wrzesień 2017
  • Ocena: 5
Pani Kamila zajęła się koordynacją naszego wesela.Wszystkie spotkania były bardzo profesjonalnie,Pani Kamila podejmowała tematy i sprawy o których nie wiedziałam lub przeoczyłam. Uspokajała mnie gdy panikowałam i wspierała przy rozmowach z trudnym menadżerem sali. Cierpliwie znosiła moje wszystkie prośby i pomysły,odebrała w dniu ślubu kwiaty,służyła radą i pomocą. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z koordynacji i nieocenionej pomocy Pani Kamili. Serdecznie polecamy usługę koordynacji wszystkim ,którzy potrzebują dobrej duszy czuwającej w dniu ślubu,która zapewni niezwykle potrzebny spokój.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]