[Konsultant ślubny]Agencja Ślubna Spinki

Województwo: łódzkie
Miasto: Łodź
k. Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Bełchatów, Wieluń, Łask, Wieruszów, Wieluń, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Zgierz, Brzeziny, Łowicz, Łęczyca, Kutno, Podębice, Sieradz
Kod pocztowy: 90-001
Adres: ---
Telefon: 691 236 486
Fax: ---
Strona www: www.agencjaspinki.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1378

Opis oferty

Agencja Ślubna Spinki

SPINKI to nowa marka, ale nie nowy zespół, jakość i standardy. Nasza agencja jest jedną z pierwszych na polskim rynku ślubnym - od 2006 roku pod szyldem Perfect Moments zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć weselnych. Zorganizowaliśmy już kilkaset uroczystości o różnym charakterze, a naszą specjalnością są te najbardziej stylowe.

Nasze konsultantki – SPINKI – cechuje to, czego nie mają konsultanci innych agencji: niezwykły zmysł organizacyjny połączony z wypracowanym gustem, umiejętność przekuwania pomysłów w niesamowite realizacje, otwartość i indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi podwykonawcami, którzy muszą spełniać wszystkie wyznaczone przez nas standardy.
Dla nas nie liczy się tylko ostateczny efekt, ale również całość współpracy, każdy jej etap. Naszym klientom zapewniamy wsparcie w każdej fazie przygotowań, nie zostawiamy ich sam na sam z pomysłami, zawsze wyprzedzamy oczekiwania. Dostarczamy usługi ślubne i eventowe najwyższej jakości w każdym aspekcie: od prowadzenia wstępnych rozmów i wywiadów, poprzez kolejne propozycje, po końcową realizację. Dajemy satysfakcję na każdym poziomie współpracy.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni i dokładnie wyselekcjonowani eksperci, którzy wiedzą w jaki sposób spełnić wymagania i marzenia każdego klienta: Pary Młodej, managera centrum handlowego czy rocznego dziecka. Bez obaw możesz im zaufać i powierzyć organizację przyjęcia od A do Z, od pomysłu po realizację. Nasza wiedza pozwala z każdego konceptu stworzyć niepowtarzalne przyjęcie.

Jako doświadczona agencja spinamy wszystko za Ciebie – a Ty oszczędzasz czas i pieniądze!

Zapraszamy do kontaktu!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]