[Zespół / DJ]3-dj.pl na wesele

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • śląskie

3-dj.pl na wesele

Jeżeli szukasz kogoś kto zajmie się obsługą muzyczną Twojej imprezy do dobrze trafiłeś. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze wesel, imprez firmowych, studniówek, jak również urodzin i wszelkich rocznic. Oferujemy szeroki repertuar, który składa się tylko z oryginalnych utworów. Zawsze podkreślamy, że muzyka łączy pokolenia więc gramy dla każdego, w każdym wieku. Bardzo ważna jest dla nas jakość oferowanych usług, dlatego pracujemy na sprzęcie renomowanych marek, takich jak: Pioneer, JBL, Shure, Amercian DJ. Posiadamy wiele efektów świetlnych, które ubarwią każdą imprezę. Jesteśmy także wodzirejami, którzy w kulturalny sposób poprowadzą Twoje przyjęcie oraz zorganizują zabawy integrujące gości. 3 DJ to firma, w której do dyspozycji jest trzech dj’i:

  • DJ Daro-R Dariusz Reder tel. 503 734 529 – prowadzi imprezy od ponad 15-stu lat i z doświadczenia wie, że należy obserwować to, co dzieje się na parkiecie by każdym kolejnym utworem zachęcać gości do tańca. Doświadczenie zdobyte w pracy w radiu daje gwarancję udanego, profesjonalnie poprowadzonego wesele czy też każdego innego przyjęcia.
  • DJ Adris (Adrian) tel. 603 410 610 – gra od 10-ciu lat, zawsze uśmiechnięty i zadowolony, co sprawia, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Muzyką, która serwuje DJ Adris zawsze rozgrzewa wszystkich będących na zabawie.
  • DJ Suzi (Dawid) tel. 698 278 903 – jego 8-letnie doświadczenie nauczyło go, że nie ma dwóch takich samych imprez i do każdej należy podchodzić profesjonalnie. DJ Suzi jest również profesjonalistą zajmującym się konfiguracją oświetlenia stanowisk DJ, jak również specjalistą od oświetlenia dekoracyjnego.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]