[Zespół / DJ]Aplauzo Band

Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
k. Warszawa, Płock
Kod pocztowy: 91-802
Adres: ---
Telefon: 508 261 280
Fax: ---
Strona www: www.aplauzo.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
438

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie
  • łódzkie

Aplauzo Band

Zespół z w pełni profesjonalnym podejściem do każdej imprezy w szczególności wyróżnia nas spośród wielu innych kapel, które zostają przy tradycyjnym podejściu do zabaw. Aplauzo poza tradycją Polskiego wesela ubarwia je w nowoczesność i ponad czasowość wykorzystując sprzęt najwyższej jakości wraz z koncertowym oświetleniem i osprzętem dając wrażenie obecności na prawdziwym koncercie, które zostanie w pamięci Nowożeńców jak i gości przez długie lata. Wieloletnie doświadczenie założyciela zespołu (Jarosław Heliński), pozwoliło mu złożyć skład z najlepszych muzyków jakich można było by znaleźć w woj. Łódzkim. Ilość osób w składzie jest do uzgodnienia.

W standardzie występuje czterech wykształconych muzyków. Możliwa również jest opcja Lite z trzema muzykami, oraz opcja All inclusive ze składem nawet do 7 osób. Uniwersalność zespołu pozwala nam na świetne dopełnienie zorganizowanych wesel, studniówek, balów maturalnych, imprez firmowych, komunii, chrzcin i każdej innej zabawy i występów nawet w plenerze. Posiadamy ogromny repertuar, poczynając od lat 60′ ubiegłego stulecia do nowoczesnych brzmień muzyki disco, dance oraz rock.

Najciekawszą opcją naszej kapeli jest fakt, że to ty wybierasz przy czym chcesz się bawić i jak wyglądać ma twoja impreza. W Menu poza muzyką mamy również ofertę przekąsek w postaci zabaw dostosowanych do potrzeb klienta, tak więc rozrywka i ubaw zagwarantowane będą przez całą noc.

Zespół może również pochwalić się doskonałą komunikacją nie tylko z gośćmi zabawy, ale również z obsługą kuchni. Wspólne planowanie całonocnej zabawy pozwoli uniknąć wszelkich konfliktów związanych z opóźnieniem i z niedomówieniem, dzięki czemu każda chwila nie będzie zmarnowana. Dużym i zarazem najważniejszym atutem jest dbałość o przyszłych, obecnych jak i również już obsłużonych klientów zadowolonych z zabawy interesując się i zbieraniem informacji o przeżyciach oraz opinii niezbędnych do dalszego rozwijania się firmy Aplauzo.pl. Miły kontakt z prowadzącym umożliwi dostosowanie godziny i formy spotkania do każdego zainteresowanego, oferując pokaz aranżacji i filmów promujących zespół. Jeżeli chcesz aby twoja zabawa była na ustach gości przez wiele miesięcy odwiedź stronę zespołu www.aplauzo.pl i umów się na spotkanie już dziś.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]