[Zespół / DJ]BRC grupa muzyczna

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • śląskie

BRC grupa muzyczna

Zespół muzyczny BRC powstał w 2008r. w Czeladzi woj. Śląskie, wcześniej grał i koncertował pod nazwą (Aplauz) działając na scenie  nieprzerwanie od 1985r.

Założycielem i liderem zespołu jest Cezary Dobrowolski – kompozytor, aranżer, instrumentalista. Zespół pod nazwą BRC zadebiutował w marcu 2011r. piosenkami Ślub Na Plaży, Ilona Czy Marzenie które cieszą się ogromnym powodzeniem, dlatego też zespół przygotował na swoim debiutanckim krążku zatytułowanym „Spełnione marzenie” 18 piosenek. W sierpniu 2015 r. wydana została  kolejna płyta autorska zatytułowana  „Czas na zabawę” na której znajduje się 15 autorskich piosenek  Czarka czyli BRC takich jak Anula Anka, Maleńka czy Tańcz. Grupa BRC ma na swoim koncie niezliczone ilości zagranych koncertów i imprez plenerowych. Piosenka „ILONA” z którą  grupa BRC zdobyła I nagrodę oraz liczne wyróżnienia nie tylko internautów ale też jury konkursowe na festiwalach muzyki tanecznej w Bełchowie, Szydłowcu, Tarłowie, Krapkowicach, Mietkowie i wielu innych gościła także na antenie muzycznej telewizji VIVA nieprzerwanie przez

2 lata, rok 2015 to dwie nagrody  na festiwalach muzyki tanecznej za aranżację utworów  i wykonanie wokalne.  Grupa BRC to też biesiada – Czarek przygotował dwie płyty z piosenkami biesiadnymi „Biesiada Inna Niż Wszystkie nr 1 i nr 2” razem – 30 piosenek  - dla każdego. Rok 2015  to kolejne  teledyski  do piosenek  Tańcz, Anula  Anka, Maleńka  emitowanych w telewizjach. Grupa BRC to trzech fantastycznych chłopaków lubiących grać i bawić publiczność to też gwarancja dobrej i udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Odwiedź naszą stronę na facebooku!


Zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Adam | 5 wrzesień 2016
  • Ocena: 5
pełen profesjonalizm, super piosenki i prowadzenie imprezy

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]