[Zespół / DJ]Bailar - MusicBand

Województwo: podlaskie
Miasto: Białystok
k. Suwałki, Supraśl, Goniądz, Kolno, Hajnówka, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie, Łomża, Mońki, Sokółka, Grajewo, Augustów, Sejny
Kod pocztowy: 15-001
Adres: ---
Telefon: 509 101 120
Fax: ---
Strona www: bailar.com.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
1170

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Bailar - MusicBand

Zespół muzyczny Bailar to zgrana grupa energicznych, pomysłowych i wykształconych muzyków z doświadczeniem. Specjalizujemy się w obsłudze muzycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak wesele, chrzciny, czy przyjęcia urodzinowe.

Wiemy, że wyjątkowe wydarzenia i uroczystości w gronie bliskich wymagają szczególnej oprawy muzycznej, która sprawi, że będą to niezapomniane i często wzruszające chwile. Wiemy, że naszym klientom zależy na tym, by ich impreza była wydarzeniem eleganckim, zapadającym w pamięć, nastrojowym, ale też swobodnym, przebiegającym w radosnej i nieskrępowanej atmosferze. Z uwagą słuchamy ich sugestii, przygotowujemy coś wyjątkowego zgodnego z indywidualnymi życzeniami i dbamy oczywiście o profesjonalne wykonanie.

Jesteśmy zgranym zespołem, który powstał w 2004 roku i gra do dziś. Wszyscy członkowie zespołu posiadają wykształcenie muzyczne lub kontynuują swoją muzyczną edukację na Uniwersytecie Muzycznym w Białymstoku. Stale rozwijamy nasze umiejętności i warsztat muzyczny biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i konkursach takich jak m. in. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Puławach. Zespół muzyczny Bailar może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży muzycznej. To doświadczenie i warsztatowa biegłość, stanowiące gwarancję najwyższego poziomu świadczonych usług i profesjonalnego podejścia, przekładają się na zadowolenie naszych Klientów, które jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami umieszczonymi w zakładce „Rekomendacje”.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]