[Zespół / DJ]Benway - zespół muzyczny

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena firmy: 0.0
319

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Benway - zespół muzyczny

Zespół weselny Benway zapewnia profesjonalne poprowadzenie każdej imprezy okolicznościowej ze szczególnym uwzględnieniem wesel. Z nami możecie być Państwo spokojni o cały przebieg uroczystości (już od momentu wejścia na salę weselną).

Z każdą Młodą Parą rozmawiamy wcześniej o propozycjach na Pierwszy Taniec ,ewentualnych "podziękowaniach dla Rodziców" itp…

Oczepiny dostosowujemy ściśle do Państwa oczekiwań. Mamy wiele sprawdzonych zabaw, ale.. uwaga - oczepiny nie mogą być długie! Wszystko z umiarem, podobnie jak - na życzenie Państwa: Biesiada "za stołami" - wymaga od nas wyjścia z instrumentami tj: akordeon, gitara akustyczna, tamburyno, werbel. Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu wesel na obszarze naszego kraju,pozwala nam dostosować się do różnych zwyczajów regionalnych. Czasami przygrywamy w domu Panny Młodej przy Błogosławieństwie.

Gramy na ternie całej Polski, mamy własny transport. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt nałośnieniowy marki FBT Line Array co pozwala na bardzo dobre nagłośnienie każdej sali (nawet tej o słabej akustyce). Dzięki temu muzyka brzmi czysto i krystalicznie, a to jest podstawą udanej imprezy.

Mamy również w dyspozycji rewelacyjne oświetlenie sceniczne  (pary led, bar led, ruchome głowy, maszyna do dymu, bańki mydlane, konfetti). Całość tworzy wspaniały nastój, stanowi dodatkowe tło, czyli jednym słowem - "raj" dla Fotografa.

Gwarantujemy krótkie przerwy 15-minutowe między blokami muzycznymi. W przerwach serwujemy muzykę z CD. Oferujemy Państwu naszą pomoc w wyborze lokalu,  fotografa, auta do ślubu.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]