[Zespół / DJ]Bojart Event Team - Dj na każdą okazję. Doświadczenie i profesjonalizm

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • małopolskie

Bojart Event Team - Dj na każdą okazję. Doświadczenie i profesjonalizm

Wspomnienia z dobrych imprez zostają z nami na lata, wspomnienia tych najlepszych zostają z nami przez całe życie.

Gwarancją dobrej imprezy są jej wyjątkowi goście, ale bez wyjątkowej oprawy muzycznej oraz obsługi, nawet najlepsze przyjęcie może okazać się porażką.
Wybierz Bojart Event Team, a nasz duet doświadczonych muzyków, DJ’ów i konferansjerów zarazem, zapewni Wam i Waszym gościom szampańską zabawę na najwyższym poziomie!

Wymarzone wesele
Dzień Waszego ślubu to jedyny i niepowtarzalny moment nie tylko dla Was, ale i także Waszych bliskich. A kwintesencją tej uroczystości jest wyjątkowe przyjęcie weselne, podczas którego, w gronie swoich najbliższych będziecie mogli razem celebrować ten najważniejszy dzień w życiu.
My natomiast zadbamy o to, aby każdy moment tego wieczoru był wyjątkowy - pełen ciepła, emocji i wzruszeń. Dzięki doskonałemu doborowi muzyki z różnych dekad oraz stylów, sprawimy, że Wasze wesele zachwyci elegancją, finezją i dobrym smakiem, a każdy z gości poczuje się swobodnie i włączy się do wspólnej zabawy. Z dużą dozą dobrego humoru oraz taktu prowadzimy oczepiny, w trakcie których zapraszamy gości do wyszukanych i niebanalnych gier i zabaw. Opowiedzcie nam o sobie, swoich gustach i potrzebach, a z pewnością uda nam się zdobyć serca Wasze i Waszych gości, gwarantując najlepszy dobór hitów i roztańczony parkiet do białego rana.

Imprezy firmowe
Nic tak nie buduje więzi jak wspólne imprezy firmowe. W naszej oferice znajdziecie także kompleksowe usługi związane z organizacją dużych i małych imprez pracowniczych. Bez względu na to, czy Wasza firma liczy 20 czy 2000 osób, sprawimy, że Wasze firmowe wydarzenie zacieśni więzi, pozwoli budować relacje i zaufanie wewnątrz zespołu. Nie tylko zapewnimy niezapomnianą oprawę muzyczną, ale także wyjątkowe gry i zadania, ukierunkowane na wspieranie procesu integracji zespołu. Poprzez integrację znacznie podnoszą się morale pracowników, co przekłada się na efekty w pracy zawodowej. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Eventy plenerowe
Eventy plenerowe to bardzo szeroka kategoria. Znajdą się tu zarówno imprezy rodzinne, grille, rocznice, pikniki, jak i wydarzenia sportowe, lokalne, a także większe imprezy dla szerszej publiczności. Zapewniamy: oprawę muzyczną i konferansjerkę, a także organizację cateringu miejsca, usług fotografów i kamerzystów, opieki nad dziećmi, a nawet pokazu pirotechnicznego.

Koncerty i konferencje
W trakcie lat pracy zdobywaliśmy także doświadczenie organizując koncerty, a także zapewniając nagłośnienie i oprawę muzyczną kongresów i konferencji.

Sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy
W trosce o jakość naszych usług, korzystamy tylko z renomowanego i niezawodnego sprzętu znanych marek. Nasza oferta obejmuje dopasowanie oświetlenia do indywidualnych możliwości wnętrza, tak by za każdym razem osiągnąć maksymalnie atrakcyjny efekt dekoracji światłem, zgodny z tematyką wydarzenia i specyfiką lokalu. Rozumiemy, że odpowiednia współpraca światła i dźwięku zapewnia niepowtarzalną atmosferę każdej imprezy. Co więcej, nasza oferta obejmuje także usługi wypożyczenia sprzętu, zarówno oświetleniowego, jak i nagłośnieniowego.

Nie znalazłeś w ofercie dokładnie tego, czego szukasz? Masz dodatkowe pytania? Chciałbyś, abyśmy przygotowali Ci indywidualną wycenę? Nic prostszego! Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszelkie pytania!

Znajdź nas na facebooku!

 

Zapraszamy do kontaktu!


W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]