[Zespół / DJ]Brooklyn Band + DJ - Nowoczesne przyjęcie weselne!

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
 • mazowieckie

Brooklyn Band + DJ - Nowoczesne przyjęcie weselne!

Mamy świadomość, że podstawą udanego eventu jest zaangażowanie jak największej liczby osób do wspólnej zabawy. My potrafimy to zrobić! Jako doświadczony zespół coverowy w naszym repertuarze znajdują się dziesiątki hitów, które są w stanie poruszyć każdą publicznością, niezależnie od średniej wieku uczestniczących w wydarzeniu osób. Dysponujemy bogatym repertuarem największych przebojów muzyki polskiej i zagranicznej. Wśród naszych propozycji są takie gatunki muzyczne jak: rock’n’roll, rock, pop, blues, swing, disco i inne. Gramy zawsze na żywo!

Jeśli potrzebny Ci zespół na imprezę firmową, bal, bankiet lub uroczystą galę, jesteśmy do dyspozycji. Naturalnie obsługujemy również inne wydarzenia m.in. przyjęcia weselne. Mamy w tej dziedzinie wiele udanych doświadczeń. Część naszej działalności to także koncerty plenerowe i klubowe. Pozostajemy otwarci na propozycje wszystkich Klientów, którzy szukają profesjonalnego zespołu lubiącego wyzwania i potrafiącego im sprostać.

Brooklyn Band to zespół muzyczny z Warszawy, dlatego naszą ofertę dedykujemy przede wszystkim mieszkańcom oraz firmom działającym w stolicy oraz w jej najbliższym sąsiedztwie. Oczywiście jesteśmy profesjonalistami, dlatego jeśli potrzebny jest Ci zespół na event, Warszawa nie jest jednym miejscem, w którym możemy wystąpić. Pozostajemy otwarci na Twoje propozycje!

Brooklyn Band to idealny zespół coverowy na:

 • event, imprezę firmową
 • bal, bankiet, galę
 • koncert plenerowy, klubowy, support
 • przyjęcie weselne


Brooklyn Band dysponuje profesjonalnym nagłośnieniem, dzięki któremu wszyscy uczestnicy prowadzonej przez nas imprezy będą mogli czuć się komfortowo oraz doświadczyć przyjemnych wrażeń słuchowych. W skład naszego sprzętu wchodzi wysokiej klasy oświetlenie sceniczne, które sprawi, że scena i parkiet podczas naszego występu rozbłyśnie niesamowitym kolorem!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Maja Karwan | 12 październik 2016
 • Ocena: 5
To świetny zespół! Chyba jeden z lepszych w Polsce!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]