[Zespół / DJ]D2-Event

Legalnie i zawodowo!

Opis oferty

Obszar działania:
  • śląskie

D2-Event

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Z wykorzystaniem naszych zdolności, zdobytej wiedzy i cechom osobowości jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Setki poprowadzonych przeze nas różnego rodzaju imprez, pozwoliło nabrać nam doświadczenia, które z pewnością daje możliwość zrealizowania Państwa oczekiwań tak, aby to była wymarzona i niezapomniana impreza. Jako doświadczony duet DJ i WODZIREJ do każdego powierzonego zadania podchodzimy z energią i zapałem. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości usługom oraz rzeszy zadowolonych klientów, cieszymy się nieposzlakowaną opinią na Śląsku.

Podczas zabawy dobieramy utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki wieloletniej pracy udało nam się zdobyć bogaty repertuar – od klasycznych utworów do najnowszych hitów promowanych przez stacje radiowe. Wiemy jak zachęcić i poderwać gości do tańca. Ponadto prowadzimy ciekawe animacje i zabawy, które sprawiają, że uczestnicy imprezy mają możliwość integracji. Prócz doboru utworów jesteśmy w stanie doradzić oraz wspólnie stworzyć scenariusz całego przyjęcia.

Do dyspozycji mam bardzo wysokiej klasy sprzęt, który konfigurujemy w zależności od wielkości sali oraz oczekiwań. Wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie jest dopełnieniem całości.
Ponadto istnieje możliwość zorganizowania karaoke podczas zabawy czy prezentacji zdjęć i filmów.

 

Znajdź nas na facebooku!

Zobacz nasz film promocyjny!

 

Zapraszamy do kontaktu!


W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Michał | 12 grudzień 2017
  • Ocena: 5
Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę. Jestescie super i dzieki za fantastyczną atmosferę podczas naszego wesela. Polecam daję 50 gwiazdek!!!!
~Krzysztof | 12 grudzień 2017
  • Ocena: 5
Chłopaki robią świetną robotę, wesele zleciało w moment, wszyscy bawili się doskonale repertuar naprawdę szeroki zarówno muzycznie, jak i zabawowo. Gorąco polecam!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]