[Zespół / DJ]DJ Blaym - zawodowy dj z wodzirejem na wesele, bal i każda imprezę!

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

DJ Blaym - zawodowy dj z wodzirejem na wesele, bal i każda imprezę!

Andrzej Ilczuk , czylidj blaym - jako discjockey i prezenter muzyczny pracuję na scenie od 1997 r. Od kilku lat jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ UNION. Technika prezentowania muzyki , sposób prowadzenia i wszechstronny repertuar płytowy jakim dysponuję zagwarantuje Państwu oraz zaproszonym gościom doskonałą zabawę na każdej imprezie. Duży wybór atrakcji, zabaw i niespodzianek jaki możemy zaproponować uświetni każdą uroczystość, sprawiając że na długo pozostanie ona wszystkim w pamięci.

Przywiązanie do tradycji kapel weselnych było do tej pory głównym powodem sceptycyzmu wobec dj'ów , jednak w ostatnim czasie dość szybko się to zmienia i coraz częściej można na weselu spotkać własnie nas - czyli zawodowych discjockeyów.

Nasza oferta łączy w sobie to co najlepsze (bogaty repertuar, oryginalne wykonania utworów oraz profesjonalne prowadzenie przyjęcia) z tradycyjnymi elementami wesela, zarezerwowanymi do tej pory wyłącznie dla zespołów muzycznych. By zapewnić Państwu to wszystko, na weselach występujemy najczęściej w dwuosobowej obsadzie - dj i zawodowy wodzirej który zaśpiewa, zagra na akordeonie lub puzonie prowadząc zabawę oraz tradycyjną biesiadę weselną za stołami. Oczywiście jeśli Państwo zażyczylibyście sobie poprowadzenie imprezy w mniej tradycyjnej niż zwykle formie - bez wodzireja, to taka możliwość jest również jak najbardziej dostępna.
 
Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dzięki temu jakość dźwięku, oraz klimat stworzony efektami światła będzie niepowtarzalny. Oświetlenie jest sterowane systemem DMX pozwalającym na pełna kontrolę oraz dopasowanie efektu i kolorów do wystroju wnętrza oraz klimatu muzycznego na parkiecie. Dopełnieniem całości są wytwornice dymu i mgły. Sprzęt który posiadamy daje nam możliwość pracy na każdej sali przy użyciu najbardziej optymalnych dla niej rozwiązań. Posiadamy również cyfrowe projektory multimedialne - za ich pomocą możemy wyświetlać prezentacje, pokazy zdjęć, slajdów oraz oczywiście zorganizować rozśpiewane karaoke.

W momencie kiedy Państwo decydują się na skorzystanie z naszej oferty, tworzymy wspólnie indywidualny scenariusz wydarzenia, uwzględniając w nim wszelkie Wasze życzenia i sugestie. W ramach scenariusza zawiera się m.in. wybór repertuaru, atrakcji dla gości, oraz przebieg ramowy całej imprezy. W ofercie przewidziane są także niespodzianki dla dzieci.

Repertuar muzyczny jakim dysponujemy to ponad 20.000 utworów wyłącznie na oryginalnych płytach i w oryginalnych wykonaniach. Są to utwory w każdym gatunku muzyki rozrywkowej- polskiej i zagranicznej od lat 50-tych ubiegłego wieku do najnowszych hitów znanych z list przebojów. Ta wspaniała kolekcja pozwoli Państwu bawić się przy najlepszej muzyce, która rozpali każdy parkiet taneczny. W zakładce ,,muzyka'' znajdują się utwory proponowane Parom Młodym na pierwszy taniec - jest to niewielka część z tych które posiadamy, przedstawiamy te najczęściej wybierane .

Zapraszamy do rezerwacji terminów także poza-weekendowych. Pracujemy 7 dni w tygodniu, polecamy się na imprezy firmowe, integracyjne, bale , studniówki oraz wszystkie inne!
 
Impreza z nami to doskonała zabawa w atrakcyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]