[Zespół / DJ]DJ Blue - prezenter muzyczny, wodzirej

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • dolnośląskie

DJ Blue - prezenter muzyczny, wodzirej

Moja przygoda z muzyką zaczęła się już w najmłodszych latach. Cennym doświadczeniem była 3-letnia współpraca z akustykami Domu Kultury w Rawiczu oraz Agencji Koncertowej „Klekot” z Wrocławia. Od 2005 roku zacząłem regularnie prowadzić imprezy we Wrocławskich klubach, co zdarza się także dziś. Od 2007 roku zajmuję się oprawą muzyczną i wodzirejską imprez okolicznościowych wykorzystując własny profesjonalny sprzęt estradowy. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyłem prowadząc imprezy okolicznościowe oraz imprezy otwarte jestem w stanie zapewnić profesjonalną obsługę Państwa imprezy zarówno pod względem dźwiękowym jak i wizualnym.

Prowadzenie imprez jest moją pasją a nie sposobem na życie, dlatego do każdej imprezy podchodzę z wielkim zaangażowaniem.

Zapewniam kompleksową oprawę muzyczną oraz wodzirejską imprez na terenie całego kraju.

Posiadam własne profesjonalne nagłośnienie estradowe i oświetlenie. Korzystam ze sprzętu cenionych marek takich jak Behringer, T.AMP, JVC, Alphard, Peavey, The Box, Eurolite. Bardzo często wykorzystuję także mikrofony bezprzewodowe i projektor multimedialny, co ułatwia prowadzanie zabaw interaktywnych z gośćmi.

Proponuję różne rozwiązania dotyczące scenariuszy imprez, od klasycznego staropolskiego wesela do nowoczesnego party w klubie. Posiadam bardzo bogaty repertuar nagrań w oryginalnych wykonaniach, od szampańskiej zabawy przy dźwiękach rock & roll-a, utworów i rytmów z lat 70', 80', 90’ po hity z radiowych list przebojów. Różnorodność gatunków muzycznych i sposób ich prezentacji spodoba się wszystkim, bez względu na wiek i preferencje muzyczne. Repertuar muzyczny jest dobierany najczęściej "na gorąco" podczas trwania eventu w oparciu o gust gości, ich zachowanie na parkiecie itp. Jest to standard gwarantujący powodzenie każdej imprezy i zadowolenie klienta. Oczywiście mile widziane są odstępstwa od standardów, sugestie gości i propozycje repertuarowe, dzięki czemu uczestnicy mogą bawić się przy swoich ulubionych hitach.

Jeżeli przewidują Państwo program artystyczny, pomogę go zrealizować. Preferuję wcześniejsze ustalenie przebiegu eventu, abym mógł spełnić Państwa oczekiwania.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]