[Zespół / DJ]DJ Janek Dunczyk

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

DJ Janek Dunczyk
Legenda polskiej sceny klubowej, kultowy DJ, który w gorących latach przełomu wieków organizował niezapomniane imprezy w „Scenie”, „Pod Gwiazdami” (u Danuty Rinn), a potem jako rezydent dbał o poziom muzyczny w tak ważnym i prestiżowym wówczas miejscu jak „Piekarnia” .

Dziś poza graniem - każdego gatunku muzyki - zajmuje się również całkowitą oprawą muzyczną eventów okolicznościowych takich jak wesela, urodziny czy spotkania firmowe nie tylko w Warszawie i okolicach („Cafe Spokojna 15”, „Cudawianki", imprezy biznesowe na stadionie Legii Warszawa”), ale również w innych częściach Polski.

Imprezy, na których gra wypełnia utworami tanecznymi zarówno z polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej, utwory z lat 80, pop, rock, rock & roll, disco i również disco polo. W swoich setach łączę ze sobą aktualne, dominujące na top listach hity z kawałkami sprzed kilku lat co sprawia, że na parkiecie bawią się świetnie zarówno młodzi i jak i starsi goście

Dysponując okazałym nagłośnieniem (system POL-AUDIO) oraz wieloma efektami świetlnymi stwarza niezapomnianą atmosferę na wszystkich imprezach które organizuje. Dodatkowa dekoracja sali światłem umili gościom tą wspaniałą uroczystości!  Oprawa muzyczna wesela może być prowadzona w stylu tradycyjnym i nowoczesnym a repertuar ustalany jest wspólnie co zapewni odpowiedni dobór muzyki na tak ważnej uroczystości.

Wodzirej Karol

Karol Stolarski jest certyfikowanym wodzirejem, który z przyjemnością poprowadzi Państwa wesele z klasą i dużą dawką humoru. Świetnie sobie radzi rozkręcając zabawy zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

Współpracujemy również z jednym z najbardziej znanych komentatorów sportowych Bożydarem Iwanowem, który jako prowadzący jest w stanie rozruszać każdy event

W tajemniczy świat iluzji może Was wprowadzić mistrz w swoim fachu Andrzej Dumała.

 ... muzyka to moja pasja dlatego imprezy na których gram są wyjątkowe i na długo pozostają w pamięci..

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Kamila i Kamil | 20 marzec 2017
  • Ocena: 5
Gorąco polecamy DJ`a Janka.
Zadbał on o oprawę muzyczną i stworzenie wyjątkowej atmosfery w poprawiny naszego wesela. Rozuszanie gości zmęczonych dniem pierwszym było nie lada wyzywaniem, ale DJ Janek poradził sobie z tym bez zarzutu! :) Na parkiecie szaleli wszyscy goście zachwyceni muzyką puszczaną z głośników, do tego rewelacyjne oświetlenie i szampańska zabawa zapewniona.
Muszę podkreślić rewelacyjny gust muzyczny DJ`a Janka, mimo iż o repertuarze rozmawialiśmy tylko raz 2 tygodnie przed weselm i ze względu na nasze nieprzygotowanie nie byliśmy w stanie udzielić mu szczegółowych informacji, bazując na swoim doświadczeniu sam wybrał dla Nas idelanie pasujące do atmosfery naszej imprezy kawałki.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]