[Zespół / DJ]DJ MixMash na wesele Exlusive - Dj, Dekoracje Światłem

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (1)
Śr. ocena firmy: 5.0
79

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
 • wielkopolskie

DJ MixMash na wesele Exlusive - Dj, Dekoracje Światłem

DJ Mixmash to kultura, estetyka, charyzma, doświadczenie oraz rozrywka na najwyższym poziomie, ponadto wyjątkowa i nieprzeciętna intuicja muzyczna sprawia, że każda impreza jest wyjątkowo udana i zostaje na zawsze w pamięci.

Dlaczego Dj MixMash ?

 • Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie, ponieważ muzyka i prowadzenie imprez to moja życiowa pasja.
 • Kapituła najlepszych Polskich Dj 'jów Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki Dj Union wyróżniła mnie elitarnym tytułem w Polsce: EXLUSIV DJ.
 • Jestem członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki DJ Union .
 • Posiadam certyfikaty Dj Promotion i Dee Jay Mix Club-u upoważniający do publicznego odtwarzania muzyki.
 • Posiadam licencję prezentera muzyczno-radiowego którą otrzymałem po ukończeniu studium w Warszawie przez Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki.


Zapewniam znakomitą zabawę z odpowiednio wyselekcjonowaną i zmiksowaną muzyką, odtwarzaną tylko z oryginalnych płyt i nośników, prawdziwe profesjonalne estradowe światła i znakomicie brzmiące nagłośnienie firmy BOSE. Przykładam uwagę do estetyki instalacji scenicznej wykorzystując najnowsze nowinki techniczne i trendy stylistyczne.
Dokładam do tego profesjonalne prowadzenie imprezy oraz na życzenie zabawy, animacje oraz występy wokalne oraz współudział żywych instrumentów takich jak saksofon czy skrzypce .
Proponuje kulturalne zabawy integrujące gości, konkursy i quizy, które sprawiają, że zabawa nie ogranicza się wyłącznie do podskakiwania w rytm muzyki, ale do wspólnej niesamowitej integracji. W mojej ofercie znajdziesz również dodatkowe elementy takie jak dekoracje światłem, napis LOVE lub MIŁOŚĆ wysokość 1 m, światła LED, Foto Box oraz urządzenie do wytwarzania niskiego dymu, wytwornica baniek, wyrzutni konfetti itd…

Wyróżniam się na tle konkurencji indywidualnym podejściem do każdego zlecenia, zaangażowaniem, ogromnym doświadczeniem zdobytym w klubach, dyskotekach i imprezach o różnym charakterze, popartą wiedzą i charyzmą, która pozwala mi od ponad trzech dekad zapewniać rozrywkę na najwyższym poziomie.

Z przyjemnością prześle szczegółową ofertę informacyjną .


Zapraszam do współpracy.
DJ MixMash / Grzegorz KittlerW razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Gosia i Rafał | 13 październik 2017
 • Ocena: 5
Polecamy gorąco współpracę z Grzegorzem (Dj MixMash). Pełen profesjonalizm, przygotowanie na najwyższym poziomie, podjeście do klienta indywidualne.

Zorganizował nam świetną zabawę na naszym weselu! Potrafił całą publiczność zintegrować do wspólnej zabawy, tak więc wszyscy byli na parkiecie :)
Goście byli zachwyceni imprezą a my wiemy, że to dzięki Niemu. Mogę tylko dodać że my jesteśmy Dj MixMash'em zachwyceni!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]