[Zespół / DJ]DJ Pisanka/Wodzirej - Muzyka...Taniec..Dobra zabawa

Wesela, poprawiny, imprezy okolicznościowe i firmowe

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • małopolskie
  • śląskie
  • łódzkie

DJ Pisanka/Wodzirej - Muzyka...Taniec..Dobra zabawa

Nudna impreza…To nie ze mną! A dlaczego? Bo każda impreza jest dla mnie Najważniejsza! Zadbam o to aby uśmiech nie opuszczał was ani przez chwilę, a nogi same rwały się do tańca. Moje zainteresowanie muzyką, tańcem i wszystkim, co jest z tym związane nie zaczęły się od dzisiaj , ani też od wczoraj. I w tym miejscu zaśpiewam…”Kiedy byłem…Kiedy byłem małym chłopcem hej”…Pamiętacie ten kawałek?...Na pewno! Tak właśnie było ze mną.

Występowałem w dyskotekach robiąc show do przebojów Michaela Jacksona, Janet Jackson, MC Hammera, Vanilla Ice. Ale nie tylko. Obserwowałem pracę wielu DJ-ów, słuchałem nowości muzycznych, poznawałem stare dobre kawałki, gromadziłem płytotekę. Tak narodziła się pasja, która trwa do dziś. Od 25 lat jestem członkiem Klubu Płytowego Dee Jey mix club i posiadam certyfikat na legalność używanych nośników dźwięku.

Gram tylko i wyłącznie z oryginalnych i legalnych płyt! A dlaczego? Dlatego, żeby żaden fałszywy dźwięk nie zakłócił państwa dobrej zabawy, a utwory, które dla was zagram będą w oryginalnym wykonaniu. Jestem w stanie zagrać niemal każdy utwór w przeciwieństwie do zespołu, który gra według ściśle określonego repertuaru. Nie robię długich przerw. To państwo decydują - każdy może bawić się wtedy, kiedy ma na to ochotę! Dostosowuję muzykę na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku! W każdym momencie imprezy goście mają wpływ na jej charakter, mogąc poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Nie musicie martwić się także o jakość dźwięku, efekty świetlne a nawet specjalne.

Posiadam profesjonalny sprzęt. U mnie zawsze wszystko gra i świeci! Niesamowita atmosfera imprezy jest zapewniona! Moje doświadczenie w prowadzeniu imprez wykorzystuję współpracując z wieloma hotelami i restauracjami Beskidu Śląskiego i Górnego Śląska. Byłem rezydentem w „Klubie Pomarańcza”.

Gram na uroczystościach rodzinnych takich jak: wesela, poprawiny, urodziny, a także na balach sylwestrowych i karnawałowych, bankietach, imprezach integracyjnych, firmowych, studniówkach, komersach i dyskotekach.

Jeżeli macie w planach wymarzoną imprezę chętnie pomogę w spełnieniu tych marzeń. Dzwońcie, piszcie, rezerwujcie terminy. Jestem otwarty na spotkania indywidualne w trakcie których ustalimy szczegóły każdej imprezy np. wasze oczekiwania co do repertuaru, zabaw towarzyszących, formy oczepin itp.

Uwaga! Oferuję również osobę do opieki nad dziećmi gości weselnych. Rodzicu baw się dobrze i beztrosko do samego rana, bo twoje dziecko będzie także bawiło się świetnie pod fachowym i czujnym okiem "anioła stróża" animatora. Impreza będzie taka, o jakiej marzyliście, a wasi goście nigdy o niej nie zapomną!

Do zobaczenia na parkiecie! Dance…Dance…Dance…

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]