[Zespół / DJ]DJ Show-Jack to gwarancja super wesela

Wejść na stronę
Oceny użytkowników (2)
Śr. ocena firmy: 5.0
773

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • pomorskie

DJ Show-Jack to gwarancja super wesela

Zapewniam profesjonalne prowadzenie i oprawę muzyczną wszelkich imprez tanecznych,  w tym w szczególności wesel.

Podstawowy obszar działania to oczywiście województwo pomorskie. Jednak jestem mobilny pod każdym względem, także praktycznie wszędzie dojeżdżam :-)

Wykorzystując własne umiejętności, bogate i wieloletnie doświadczenie, bardzo dobry i profesjonalny sprzęt, nowoczesne oświetlenie oraz oryginalną i super na każdą okazję muzykę potrafię stworzyć właściwy, jedyny i niepowtarzalny nastrój TWOJEGO WESELA, rewelacyjną zabawę i wiele wspaniałych, niezapomnianych przeżyć.

Moja marka to profesjonalizm, przejawiający się sumiennością oraz otwartością na sugestie  i oczekiwania Pary Młodej. Każde prowadzone przeze mnie przyjęcie weselne, nawet to najmniejsze jest dla mnie bardzo ważne, dlatego starannie przygotowuje się do niego, podchodząc do tego z wielką pasją i sercem.

Od wielu lat jestem klubowiczem DJ PROMOTION, który wspiera zawodowych i przede wszystkim legalnych DJ'ów. Dzięki tej współpracy mam możliwość grania materiału promocyjnego oraz nowości z pierwszej ręki i to nie tylko muzyki typowo klubowej, ale szeroko rozumianej muzyki do tańca od muzyki EDM  po disco/dance, house, latino oraz zawsze popularnych hitów począwszy od lat 60, 70, 80 i 90, aż do czasów współczesnych.

Muza w mojej ofercie to bardzo bogaty i starannie dobrany repertuar nagrań, dostosowany do oczekiwań Pary Młodej. Zawsze jestem elastyczny, uwzględniam  i szanuję każdy gust muzyczny.

Posiadam Certyfikat legalności DJ'a wydany przez ZAIKS, ZPAV, STOART oraz na bieżąco aktualizowany w klubie DJ PROMOTION.

Dysponuję własnym,  kompletnym i profesjonalnym sprzętem gwarantujący wysokiej jakości brzmienie i bardzo dobrą akustykę.
Współpracując z Parą Młodą opracowuje szczegółowy scenariusz od rozpoczęcia do zakończenia przyjęcia, uwzględniając muzykę oraz wszelkiego rodzaju zabawy i konkursy, w tym oczepiny, a także inne ustalone atrakcje.

DJ Show-Jack to gwarancja super wesela i niezapomnianej zabawy do rana :-)

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Ewelina | 13 lipiec 2017
  • Ocena: 5
Pełen profesjonalizm i pasja do wykonywanej pracy! Król DJ-ów! Zadowolenie gwarantowane! Polecam w 200% :)
~Sebastian | 13 lipiec 2017
  • Ocena: 5
Pan Jacek to profesjonalista w każdym calu, trudno na rynku znaleźć osobę, której można spokojnie powierzyć prowadzenie tak ważnej imprezy jaką jest wesele. Przy swoich poszukiwaniach DJ - a, kierowaliśmy się opiniami i natrafiliśmy na Pana Jacka. Jesteśmy już po całym wydarzeniu i teraz sami, możemy potwierdzić te wszystkie pozytywne opinie.
Przede wszystkim od samego początku otrzymaliśmy podpowiedzi i wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę. Dzięki doświadczeniu DJ- a, mogliśmy konsultować wszystkie nasze pomysły. Jak się potem okazało wszystkie uwagi były bardzo celne, sama impreza poprowadzona bez zarzutu, mimo napiętego harmonogramu i dużej ilości atrakcji goście wychodzili z sali wybawieni. Oczepiny poprowadzone bardzo sprawnie i z poczuciem humoru. Dzięki wyczuciu przy jakiej muzyce bawi się najwięcej gości, sama impreza trwała do samego rana.
Wszystkie dobre opinie o Panu Jacku, nie są przypadkiem, od samego początku do samego końca pokazuje pełen profesjonalizm i otwartość do klienta. Swoją pracę wykonuje na bardzo wysokim poziomie, do tego jest bardzo miłym i przyjaznym człowiekiem. Wiemy jak ciężko znaleźć taką osobę, dlatego liczymy, że nasza opinia okaże się pomocna przy wyborze. Szczerze polecamy!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]