[Zespół / DJ]D.J. plus Wokalistka na Twoje wesele - najwyższa jakość za rozsądną cenę

Na hasło „gdzie wesele” – dodatkowe 15 % rabatu!

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

D.J. plus Wokalistka na Twoje wesele - najwyższa jakość za rozsądną cenę

Nie jestem tylko D.J.-em od wielu lat prowadzącym imprezy z uśmiechem i kulturą - gwarantując wszystkim gościom doskonałą zabawę, za rozsądną cenę. Jednocześnie jestem: wodzirejem inicjującym zabawy i konkursy, konferansjerem zapowiadającym dedykacje, w roli narratora przekazuję podziękowania dla rodziców w imieniu Młodej Pary ponadto jako wokalista śpiewam „na żywo” wraz z gośćmi toasty – i najważniejsze - w pracy nie pijam alkoholu. Dlatego osobiście bardziej preferuję nazwę „prezenter muzyczny” – bo D.J. kojarzy się często z 20-letnim młodzieńcem, który „puszcza” muzykę jak na dyskotece z laptopa nie używając przez całą uroczystość mikrofonu. Na specjalne życzenie mogę poprowadzić wesele wraz z laureatką wielu konkursów solistką, która na żywo śpiewa przeboje a ja jako D.J. – odtwarzam podkłady muzyczne – wówczas za przystępną cenę macie DUET muzyczny wykonujący całą pracę współczesnego zespołu weselnego.

Zajmuję się kompleksową obsługą muzyczną imprez rodzinnych, okolicznościowych i rozrywkowych od 2 do 230 osób. (takie zlecenia miałem w mojej karierze D.J-a) Na uroczystości weselnej to ja jestem odpowiedzialny za zapewnienie najwspanialszych z możliwych - tych wyjątkowych chwil w Waszym życiu.
W mojej walizce można znaleźć wiele tysięcy nagrań dopasowanych do gustów osób bawiących się -  repertuar jest przekrojowy przez wszystkie przeboje od lat 60-tych poprzez lata 70-80-90, Disco Polo, utwory biesiadne oraz współczesne „eskowe” hity - na wyłącznie oryginalnych płytach CD.

Aktywnie prowadzę przez mikrofon zabawy integracyjne i konkursy, zapowiadam utwory, zachęcam do zabawy, wychodzę z mikrofonem do gości, na życzenie „na żywo” miksuję z player’ów i  „scratch’uję"  muzykę.

Działam legalnie podpisując umowę z organizatorem imprezy i płacę od niej podatki.

W mojej karierze nagłaśniałem z powodzeniem wystąpienia gwiazd polskiej estrady: Rudi’ego SCHUBERTA i Krzysztofa DAUKSZEWICZA, a na prywatnej imprezie śpiewał dla gości z wykorzystaniem mojego sprzętu Andrzej KRZYWY.

Posiadam profesjonalną aparaturę o najwyższej jakości renomowanych firm (konsoleta Denon, nagłośnienie JBl, zestawy Shure, dbX i inne), konfigurowany indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia oraz oczekiwań klienta. Z góry nie narzucam „pakietów weselnych” w których jest już zawarte wszystko – za kosmiczną cenę.  Oprócz prowadzenia uroczystości na najwyższym poziomie za cenę widoczną obok -  dodatkowo mogę zapewnić dekorację światłem LED, ciężki dym czyli „Pierwszy Taniec w Chmurach” z wykorzystaniem urządzenia CHAUVET NIMBUS,  napis LOVE, animacje laserem. Dodam, że przy wyborze mnie jako osobę odpowiedzialną za Wasze wesele – za dodatkowe usługi daję upust w wysokości 50%.

Co mnie wyróżnia:

  • posiadam wyższe wykształcenie kierunkowe - jestem inżynierem elektronikiem (współczesny sprzęt to zaawansowane systemy elektroniczne – nie jestem człowiekiem z przypadku)
  • mam ponad 20 lat doświadczenia za konsoletą - w tym 8 lat w prowadzeniu przyjęć weselnych (dzięki temu doświadczeniu potrafię muzyką "łączyć pokolenia")
  • przekroczyłem 40-kę i jestem poważnym - rzetelnym kontrahentem (już kilka razy ratowałem z opresji organizatorów imprez, którym "muzycy" w ostatniej chwili zadzwonili i odmówili prowadzenia uroczystości)

Posiadam wiele zdjęć i filmów z prowadzonych przez mnie wydarzeń - zawsze je prezentuję na spotkaniu aby z organizatorem uzgodnić najlepszą, najbardziej dopasowaną do jego potrzeb - indywidualną dla niego ofertę.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji i chętnie odpowiem na nie aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i zapoznanie się z innymi - w pakiecie zawsze taniej!!! Więcej informacji o mnie znajdziecie na stronie www.djlider.pl

Na hasło „gdzie wesele” – dodatkowe 15 % rabatu!


W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]