[Zespół / DJ]Dj Blonde - Twoje Wesele z Klasą!

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis oferty

Obszar działania:
  • mazowieckie

Dj Blonde - Twoje Wesele z Klasą!

Witam,

Jako doświadczony DJ na wesele, robię wszystko co w mojej mocy, aby ten wieczór był niezapomniany. Muzyka jest moją życiową pasją, dlatego mogę zagwarantować najlepszą oprawę muzyczną wraz ze wspaniałym nagłośnieniem i oświetleniem. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny. Wspólnie uzgodnimy charakter imprezy, jej przebieg oraz określimy repertuar granych utworów. Właśnie takimi cechami wyróżniają się najlepsi DJ na wesele. Dają gwarancję, że usłyszycie najlepsze przeboje takie, jakie lubicie w oryginalnych wersjach i bez fałszowania.

Team Dj Blonde tworzą dwie Wokalistki oraz Dj/konferansjer. Każde zlecenie realizowane jest przez DJ’a i jedną wokalistkę. Charakteryzujemy się wysoką kulturą osobistą oraz nienagannym podejściem do klientów i ich gości. Nasz bardzo bogaty repertuar muzyczny, dobrany do charakteru imprezy i preferencji uczestników, zaspokoi najbardziej wymagających gości oraz organizatorów.
Bogate doświadczenie w prowadzeniu wesel, bankietów i innych imprez kulturowych pozwoli nam zaprezentować Państwu interesującą ofertę, która w niezapomniany sposób umili Państwu czas.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej!

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (3)

~Dagmara | 22 październik 2016
  • Ocena: 5
Kilka miesięcy temu odbyło się nasze wesele:-) Wiele osób z naszego otoczenia gorąco polecało Nam Dj Blonde I zdecydowaliśmy się zaplanować Nasze wesele z Dj I wokalistką.Jestem pełna podziwu wraz z mężem I Naszymi gośćmi jak świetną pracę wykonali! :-) Pełen profesjonalizm,wszystko dopięte na ostatni guzik! Urozmaicony repertuar muzyczny,ciekawe zabawy, wspaniała atmosfera ! :-)Polecam jak najbardziej wszystkim ,którzy chcą ,aby ich wesele było pięknie prowadzone a Wasi goście świetnie się bawili :-) Pozdrawiam Dagmara I Piotr.
~Dagmara | 22 październik 2016
  • Ocena: 5
Kilka miesięcy temu odbyło się nasze wesele:-) Wiele osób z naszego otoczenia gorąco polecało Nam Dj Blonde I zdecydowaliśmy się zaplanować Nasze wesele z Dj I wokalistką.Jestem pełna podziwu wraz z Mężem I Naszymi Gośćmi jak świetną pracę wykonali! :-) Pełen profesjonalizm,wszystko dopięte na ostatni guzik! Urozmaicony repertuar muzyczny,ciekawe zabawy, wspaniała atmosfera ! :-)Polecam jak najbardziej wszystkim ,którzy chcą ,aby ich wesele było pięknie prowadzone a Wasi goście świetnie się bawili :-) Pozdrawiam Dagmara I Piotr.
~Renata & Igor | 16 październik 2016
  • Ocena: 5
Hej wesele.... Zawsze będziemy mówić, że najlepsze wesele na jakim byliśmy to nasze własne :-) Bardzo dziękujemy Krzyśkowi i Elizie za poprowadzenie i kontrolowanie wydarzeń na weselu. Profesjonalizm w 100%. Dbaliście o każdy szczegół. To właśnie dzięki Wam to wesele było takie magiczne. Dziękujemy z całego serca - Renata i Igor

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]